Patronat medialny


 


 

Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39 KO) zakończył przygotowania do walki z byłym mistrzem Unii Europejskiej Aleksandru Jurem (18-2, 7 KO). Pojedynek będzie głównym wydarzeniem gali Knockout Boxing Night #6 organizowanej w sobotę w Łomży.

Dla "Diablo" będzie to pierwszy tegoroczny występ. W ubiegłym roku pięściarz grupy KnockOut Promotions zaliczył trzy zwycięstwa, pokonując m.in. groźnego Nigeryjczyka Olanrewaju Durodolę.

- Jur potrafi być nieprzyjemny w swoim boksowaniu, nie mogę mu pozwolić narzucić sobie jego rytmu boksowania. To ja muszę dyktować warunki. Muszę wyjść do ringu w pełni skoncentrowany i wykonać swoje zadanie - mówi Włodarczyk.

- Cały czas dążę do kolejnej walki o mistrzostwo świata. Nie mogę sobie pozwolić na wpadkę i gorszy występ. Muszę dobrze się pokazać, żeby potwierdzić, że dalej warto mi takie pojedynki dawać - przekonuje "Diablo".

Włodarczyk cały czas może także boksować o tytuł mistrza Unii Europejskiej z Terwelem Pulewem. Nie ma jednak pewności, że Bułgar do walki z Polakiem będzie chciał przystąpić.

W Łomży kibice zobaczą w akcji także m.in. utalentowanego Fiodora Czerkaszyna, którego rywalem będzie Irlandczyk JJ McDonagh, Przemysława Zyśka, który zmierzy się z Artemem Karpecem oraz Marka Matyję, którego czeka rewanż z Bartłomiejem Grafką. Transmisja gali w TVP Sport oraz TVP 1.

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night #6 w Łomży! >>