Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Zapraszamy do udziału w siedemnastej kolejce Ligi Bokserskich Ekspertów ringpolska.pl. Tym razem typujemy wyniki walk w Rosji, Niemczech, Polsce i Wielkiej Brytanii. 

W tym sezonie LBE typujemy zarówno zwycięzcę jak i sposób zakończenia pojedynku - do zyskania jest zatem w tym tygodniu 12 punktów. Aby wziąć udział w LBE, wystarczy w komentarzu pod tą wiadomością wskazać wygranego w każdym pojedynku (ewentualnie wytypować remis) i sposób rozstrzygnięcia - na pełnym dystansie czy przed czasem (PTS/KO). Za typ na jedną walkę zarobić można 0,1 lub 2 punkty! Przykład typu dla kolejki z 30 maja: 1. Aleksander Powietkin KO, 2. Remis, 3. Sam Soliman PTS, 4. Marcin Rekowski PTS, 5. Łukasz Maciec KO, 6. Przemysław Runowski PTS.

Zapraszamy do zabawy! Do LBE przystąpić można w dowolnym momencie. Koniec trzeciego sezonu przewidziany jest na 28 czerwca. Tabela LBE po czternastej kolejce zostanie zaktualizowana w dniu dzisiejszym.

Kupon 30.05.2014 - typy przyjmujemy do 30 maja, godz. 19.00/31 maja godz. 19.00
1. Aleksander Powietkin - Manuel Charr
2. Carl Froch - George Groves
3. Felix Sturm - Sam Soliman
4. Marcin Rekowski - Albert Sosnowski
5. Łukasz Maciec - Lanardo Tyner
6. Przemysław Runowski - Krzysztof Szota

Uwaga! Walka Powietkin - Charr zaplanowana jest na piątek 30 maja! Prosimy w związku z tym o typowanie do piątku godz. 19.00. Kupony nadesłane później (ale koniecznie przed godz. 19.00 31 maja!) nie będą uwzględniały wyniku walki Powietkin - Charr. Nie przyjmujemy kuponów z typem wyłącznie piątkowym. Począwszy od tej kolejki LBE rygorystycznie przestrzegane będą godziny przesłania typów.