Patronat medialny


 

29 sierpnia na gali Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach po najdłuższej przerwie w zawodowej karierze na ring wróci Maciej Sulęcki (28-2, 12 KO). Zaliczany do światowej czołówki wagi średniej pięściarz skrzyżuje rękawice z Sashą Yengoyanem (44-7-1 28 KO).

Do pojedynku z pięściarzem nazywanym "Bestią ze Wschodu" Sulęcki przygotowywał się po raz kolejny pod skrzydłami Piotra Wilczewskiego. Pierwszy etap przygotowań miał miejsce w Dzierżoniowie, zaś finałowe tygodnie w Warszawie. "Striczu" ostatnie sesje sparingowe zaliczał w Warszawskim Centrum Atletyki, gdzie do swojego debiutu w KSW przygotowywał się również były pięściarz Izuagbe Ugonoh.

- Za tydzień o tej porze będę już myślami w ringu, bo będą mnie dzieliły godziny od powrotu po 14-miesięcznej przerwie. Izu tego samego dnia zaliczy debiut w KSW. 29 sierpnia będzie dla nas wyjątkowym dniem - powiedział pięściarz z Warszawy.

Sulęcki na gali KBN 12 w Suwałkach wróci także na ring po dwóch operacjach prawej ręki. Transmisję tej imprezy przeprowadzi Telewizja Polska na kanałach TVP Sport oraz TVP 1.

Kup bilety na galę KnockOut Boxing Night 12 w Suwałkach!