Patronat medialny


 

W sobotę w Suwałkach odbędzie się gala Knockout Boxing Night 12. To nie tylko okazja, żeby zobaczyć w akcji najlepszych polskich pięściarzy, ale także możliwość zarobienia pieniędzy. Zakłady bukmacherskie eWinner - oficjalny partner grupy KnockOut Promotions, wystawiły kursy na sobotnie zestawienia. Na kogo opłaca się postawić przed wielkimi pięściarskimi emocjami w Arenie Suwałki?

Przemysław Zyśk - Tomi Silvennoinen
"Ostrołęcki Taran" staje przed największym wyzwaniem na zawodowych ringach. Zmierzy się z pięściarzem, który jest młodzieżowym mistrzem federacji WBC oraz oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza Unii Europejskiej. Silvennoinen wraca na ring po wyjazdowej wygranej z Sirakiem Hakobyanem, ale także ponad rocznej przerwie, która mogła trochę rozregulować jego formę. Faworytem jest Zyśk, ale ten pojedynek może być weryfikacją jego sportowych planów. Żaden z pięściarzy nie jest puncherem, który seryjnie wygrywa przed czasem. Wręcz przeciwnie, obaj przeważnie wygrywają na punkty i taki scenariusz jest także najbardziej prawdopodobny w Suwałkach.

Typ Ringpolska.pl: Walka potrwa pełen dystans - kurs 1.46

Kamil Bednarek - Wilmer Gonzalez
Pięściarz z Dzierżoniowa to jedno z objawień polskiego profesjonalnego boksu w ostatnich miesiącach. Bednarek to pięściarz z dużym talentem, pewnością siebie i łatwością do podbijania kibicowskich serc. Ostatni raz boksował zaledwie miesiąc temu. 24-latek rozbił wtedy doświadczonego Bartłomieja Grafkę i dołączył do wąskiego grona pięściarzy, którzy mogą pochwalić się zwycięstwem przed czasem nad twardym zawodnikiem ze Śląska. Jego rywal Wilmer Gonzalez jest doświadczony i boksował już z europejską czołówką. Jego ofensywny styl powinien pasować Polakowi, który pokazał, że potrafi radzić sobie z takimi rywalami. Wydaje się, że naładowany energią po ostatnim sukcesie Bednarek ma wszystko, żeby w sobotę cieszyć się z kolejnego nokautu.

Typ Ringpolska.pl: Kamil Bednarek przed czasem - kurs 1.33

Mateusz Tryc - Sladan Janjanin
Polscy kibice mieli okazę poznać bliżej Janjanina w czerwcu, kiedy boksował w Arłamowie z Robertem Parzęczewskim. Bośniak był kilkukrotnie liczony, ale zasłynął z tego, że zaprezentował taniec radości po przetrwaniu pełnego dystansu. Janjanin ma efektowny rekord, ale do tej pory w starciu z dobrymi rywalami przegrywał. Dla Tryca będzie to pierwsza walka od listopada ubiegłego roku. Niedawno pięściarz z Wyszkowa został ojcem, a zgodnie z teorią Władimira Kliczki "ojcowie biją mocniej". Tryc jest zdecydowanym faworytem, jednak nie należy do zawodników, którzy swoje walki rozstrzygają w pierwszych rundach. Styl Janjanina powinien być na początku nieprzyjemny dla Polaka, chociaż to jego ręka powinna na koniec pójść do góry.

Typ Ringpolska.pl: Walka potrwa powyżej 5,5 rundy - kurs 1.70

Maciej Sulęcki - Sasha Yengoyan
Polak wraca na ring po najdłuższej przerwie w zawodowej karierze. Sulęcki jest zaliczany do światowej czołówki wagi średniej i nie może się potknąć w Suwałkach, jeśli ponownie liczy na walkę o mistrzostwo świata. W sobotę stanie jednak przed wymagającym rywalem, który nigdy nie przegrał przed czasem i ma świadomość, że zwycięstwo zapewni mu ogromny sportowy awans. Sulęcki w ostatnich miesiącach przeszedł dwie operacje prawej dłoni, z którą miał problemy od dłuższego czasu. To oraz pamięć o tym, że polski pięściarz był liczony w trzech z czterech ostatnich pojedynków może sprawić, że "Striczu" będzie boksował trochę ostrożniej, niż zazwyczaj. Pięściarz z Warszawy powinien wyraźnie wygrać, ale można się spodziewać, że "Bestia ze Wschodu" nie przyjedzie do Polski jedynie po wypłatę.

Typ Ringpolska.pl: Maciej Sulęcki na punkty - kurs 2.20

Typuj walki na gali KBN 12 w zakładach eWinner! >>