Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


17 grudnia w Wyszkowie na gali KnockOut Boxing Night Extra (bilety na ebilet.pl) na ring po ponad rocznej przerwie wróci były pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej Maciej Sulęcki (29-2, 11 KO). Pięściarz grupy KnockOut Promotions skrzyżuje rękawice z Fouadem El Massoudim (17-15-1, 2 KO), który przy ostatniej wizycie w Polsce znokautował Patryka Szymańskiego.

- Szukaliśmy dużej walki poza granicami Polski, ale niestety nie udało się niczego sfinalizować, chociaż byliśmy otwarci na wiele opcji. Poprosiłem o występ na tej gali i jestem wdzięczny, że będę mógł się na niej pokazać - mówi "Striczu".

- Chciałem zaboksować w grudniu, to jest walka na moje życzenie. Chcę poczuć znowu ring i atmosferę gali, ponieważ miałem teraz długą przerwę - dodaje podopieczny trenera Pawła Kłaka, który cały czas jest wysoko klasyfikowany w rankingu federacji WBC.

Sulęcki po raz ostatni boksował w sierpniu ubiegłego roku. W ostatnich miesiącach pięściarz z Warszawy przymierzany był do kilku zagranicznych występów, jednak ostatecznie żaden z nich nie doszedł do skutku.

- Trzeba boksować, żeby być aktywnym i utrzymywać pozycje w rankingach. Cały czas chcę dużych wyzwań, ale one jeszcze przyjdą - podsumowuje 32-latek.

Główną atrakcją gali w Wyszkowie będzie walka faworyta miejscowej publiczności Mateusza Tryca (12-0, 7 KO) z Javierem Francisco Macielem (33-14, 23 KO). Podczas grudniowej gali po raz pierwszy od czasu ringowej wojny z Mateuszem Masternakiem zaprezentuje się fanom Adam Balski (15-1, 9 KO), który za rywala miał będzie Wadima Nowopaszyna (6-3, 2 KO).  Wyszkowskiej publice pokażą się ponadto obiecujący Rafał Wołczecki (4-0, 3 KO) i Łukasz Pławecki (3-0-1, 1 KO). Transmisja w TVP Sport. 

Kup bilety na galę Knockout Boxing Night Extra w Wyszkowie >>