Patronat medialny


 

Jak dowiedziała się redakcja ringpolska.pl, nie dojdzie do planowanej na 9 września walki pomiędzy Marcinem Rekowskim (17-5, 14 KO) i Sergiejem Werwejko (6-1, 4 KO). 39-letni "Rex" podjął decyzję o zawieszeniu kariery i nie wyklucza definitywnego zawieszenia rękawic na kołku.

- Daję sobie z tym spokój, nie wiem czy na zawsze, ale na jakiś czas na pewno. Robię to przede wszystkim ze względów zdrowotnych, chociaż nie chcę mówić o szczegółach. Układam sobie życie poza boksem, skończyłem niedawno studia, prowadzą coraz więcej treningów i mam co robić - powiedział Rekowski.

Pięściarz z Kościerzyny w ostatnich występach przegrywał z Andrzejem Wawrzykiem, Krzysztofem Zimnochem i Carlosem Takamem, z którym Polak boksował w styczniu.

Głównym wydarzeniem gali w Radomiu będzie inny ciekawie zapowiadający się pojedynek wagi ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Zimnochem i mocno bijącym Amerykaninem Joey Abellem. Podczas wrześniowej imprezy na ring wróci także Albert Sosnowski, który skrzyżuje rękawice z Łukaszem Różańskim.