Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Dokładnie w południe, o godz. 12.00, odbędzie się piątkowa ceremonia ważenia uczestników zaplanowanej na 19 sierpnia gali w Międzyzdrojach. Gospodarzem otwartego dla kibiców wydarzenia będzie położony nad samym morzem Hotel Amber Baltic (Promenada Gwiazd 1).

Główną atrakcją gali bokserskiego wieczoru w Międzyzdrojach będzie ciekawie zapowiadający się pojedynek o mistrzostwo Polski wagi półciężkiej pomiędzy Markiem Matyją (13-1, 5 KO) i Dariuszem Sękiem (26-3-2, 8 KO). - Obaj boksują o swoją przyszłość w naszym teamie, a może w ogóle w boksie. Przegrany po słabej walce nie będzie z nami współpracował, w polskim pięściarstwie zakończył się okres "niańczenia" zawodników - zapowiada promotor Sea Side Boxing Show Tomasz Babiloński.

W Międzyzdrojach dojdzie także m.in. do konfrontacji niepokonanego Pawła Stępnia (6-0, 5 KO) z Kubańczykiem Dayronem Lesterem (9-0, 5 KO), Tomasza Króla (4-1-1, 1 KO) z Damianem Wrzesińskim (11-1-1, 5 KO) i Mateusza Tryca (1-0, 1 KO) z Przemysławem Gorgoniem (4-1, 2 KO). Wystąpi ponadto obiecujący polski ciężki Paweł Wierzbicki (1-0, 1 KO).