Rafał Wołczecki (3-0, 2 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Dmytro Bohdanowa (6-4, 4 KO) w pojedynku otwierającym telewizyją kartę walk gali Knockout Boxing Night 14. Po czterech rundach wszyscy sędziowie punktowali 39-37 dla pięściarza w Wrocławia.

Pojedynek od początku przebiegał pod dyktando Polaka, który atakował mocnymi ciosami z obu rąk i polował na zakończenie walki przed czasem. Bohdanow potwierdził opinię twardego pięściarza, chociaż w trzeciej rundzie mocno zachwiał się po mocnym prawym sierpowym. Ostatecznie walka zakończyła się na pełnym dystansie i był to pierwszy zawodowy pojedynek Wołczeckiego rozstrzygnięty na punkty.

Podczas tej samej gali Marek Matyja (19-2-2, 8 KO) wygrał niejednogłośnie na punkty z Bartłomiejem Grafką (22-39-4, 10 KO). Po ośmiu rundach sędziowie punktowali 78-74 i 77-75 dla Matyi oraz 76-76.

Pojedynek był prowadzony w dobrym tempie, a obaj pięściarze prezentowali otwarty boks. Matyja starał się spychać rywala do obrony, jednak Grafka był aktywny i próbował odpowiadać na każdy atak rywala. W pierwszych minutach Matyja uzyskał przewagę, ale druga połowa pojedynku była wyrównana, Grafka wykorzystywał ofensywną postawę przeciwnika i miał swoje momenty.

Ostatecznie po finałowym gongu sędziowie wypunktowali nieznaczną przewagę Matyi, który po raz trzeci na zawodowych ringach pokonał Grafkę.