Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

30 października na gali Matchroom Boxing w Londynie Marek Matyja (20-2-2, 9 KO) zmierzy się z niedawnym pretendentem do pasa WBA wagi półciężkiej Craigem Richardsem (16-2-1, 9 KO). We wrześniu osiem sparingowych rund z Brytyjczykiem zaliczył Fiodor Czerkszyn (18-0, 12 KO). Jak ocenia rywala swojego kolegi z KnockOut Promotions?

- Richards na początku stara się boksować mądrze, trzyma dystans - lewa ręka i przygotowuje mocny prawy prosty. Ale jeśli schodzisz z linii, nie dajesz mu się dostosowywać, może wtedy pójść do przodu i popełniać błędy. Akurat Markowi będzie to pasowało, jeśli Richards będzie chciał się z nim bić. Tam można poszukać swojej szansy. Wiadomo, przed Markiem ciężkie zadanie, ale będę trzymał kciuki - mówi Czerkszyn, który już w sobotę na gali Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night 18 w Zakopanem skrzyżuje rękawice z Argentyńczykiem Gonzalo Gastonem Corią (18-4, 7 KO).

Bezpośrednią transmisję z walki Matyi z Richardsem przeprowadzi platforma streamingowa DAZN. Pojedynek Czerkaszyn - Coria obejrzeć będzie można w TVP Sport.