Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

W serwisie ebilet.pl kilka dni temu ruszyła sprzedaż biletów na galę Knockout Boxing Night Extra, która odbędzie się w piątek w Wyszkowie. Od dzisiaj bilety dostępne także w kasach wyszkowskiej hali WOSiR - ul. Geodetów 45. 

W walce wieczoru wystąpi ulubieniec miejscowych kibiców Mateusz Tryc (12-0, 7 KO). Niepokonany zawodnik kategorii super średniej, który zajmuje 29. miejsce w światowym rankingu Boxrec.com, zmierzy się z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Javierem Francisco Macielem (33-14, 23 KO).

Specjalną atrakcją gali w Wyszkowie będzie powrót na ring Macieja Sulęckiego (29-2, 11 KO). Pięściarz z Warszawy skrzyżuje rękawice z Francuzem Fouadem El Massoudim (17-15-1, 2 KO) i wystąpi między linami po raz pierwszy od ponad roku.

W co-main evencie KBN Extra kibice zobaczą Adama Balskiego (15-1, 9 KO). Pięściarz grupy KnockOut Promotions stoczy pierwszy pojedynek od czasu majowej porażki z Mateuszem Masternakiem. Kartę walk uzupełnią utalentowany Rafał Wołczecki (4-0, 3 KO) oraz Łukasz Łukasz Pławecki (3-0-1, 1 KO). Galę pokaże na żywo TVP Sport. 

Kup bilety na galę Knockout Boxing Night Extra w Wyszkowie >>