Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

W pojedynku poprzedzającym główne wydarzenie wieczoru gali Seaside Boxing Show w Międzyzdrojach Michał Chudecki (10-0-1, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Felixa Lorę (18-12-4, 9 KO). Po dziesięciu rundach sędziowie punktowali 98-92, 99-89 i 98-89.

Zgodnie z oczekiwaniami to Lora w pierwszych minutach zaatakował czekającego na kontry Chudeckiego. Z rundy na rundę Polak zyskiwał jednak na pewności siebie i coraz śmielej przechodził do przodu.

Chudecki był zdecydowanie szybszy od przeciwnika, który polował na obszernie bite ciosy sierpowe. Ataki pięściarza z Dominikany rzadko były skuteczne, jednak w czwartej rundzie udało mu się posłać pięściarza z Poznania na deski po prawym podbródkowym.

Polak szybko wstał i konsekwentnie realizował plan taktyczny, trafiając Lorę coraz mocniejszymi uderzeniami. Chudecki kilka razy wstrząsnął przeciwnikiem, zwłaszcza po ciosach z lewej ręki. W szóstym starciu po skutecznej akcji w półdystansie Polaka to Lora był liczony.

Chudecki zdominował drugą część pojedynku, będąc skutecznym w ataku i uważnym w obronie. Polak w ostatniej odsłonie ponownie posłał na deski Lorę, który nie był w stanie nawiązać równej walki z zawodnikiem grupy Babilon Promotion.