Patronat medialny


 

Boksujący w kategorii super lekkiej Michał Chudecki (11-2-1, 3 KO) szykuje się do powrotu na ring. 30-latek w styczniu pokonał niezwyciężonego wcześniej Louisa Cruza, ale w marcu przegrał przed czasem z Kevinem Wattsem, nabawiając się przy okazji kontuzji.
 
- Obecnie cały czas przebywam w Las Vegas. Ten rok nie był dla mnie łatwy, ponieważ doznałem poważnej kontuzji i mój organizm potrzebował regeneracji. Na szczęście ten etap mam już za sobą i rozpocząłem współpracę z wybitnym trenerem Ismaelem Salasem. . Jestem bardzo zadowolony, że po kontuzji mogłem wznowić ciężkie treningi pod okiem takiego fachowca - mówi Chudecki portalowi Boxing.pl.
 
Na razie nie wiadomo, kiedy leworęczny zawodnik z Poznania po raz kolejny pojawi się między linami. Na pewno będzie to występ na gali organizowanej w USA.
 
- Powrót na ring będzie zależał od mojej dyspozycji. Trener Salas zadecyduje, kiedy będzie najlepszy moment na walkę. Dopiero wróciłem do ciężkich treningów, mam za sobą kilka dobrych sparingów. Jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli i moja dyspozycja będzie na wysokim poziomie, wówczas razem z teamem podejmiemy działania w kierunku planowania ciekawej walki - powiedział "TNT".