Patronat medialny


 

W przyszłym tygodniu Michał Cieślak (8-0, 4 KO) rozpocznie pierwsze sesje sparingowe przed walką z Jarno Rosbergiem (18-1-1, 8 KO), byłym sparingpartnerem Władymira Kliczki. Pojedynek będzie głównym wydarzeniem zaplanowanej na 22 sierpnia gali w Międzyzdrojach.

- Po ostatniej walce zrobiłem sobie tygodniowy odpoczynek, a potem wróciłem do ciężkiej pracy na sali treningowej - mówi pięściarz, który dwa tygodnie temu na gali w Krynicy stoczył pierwszą walkę po dziewięciu miesiącach przerwy.

- Z walki w Krynicy jestem zadowolony, chociaż forma pewnie byłaby lepsza, gdybym trochę więcej przed tym występem posparował. Teraz tych sparingów na pewno nie zabrkanie, bo rywal będzie dużo trudniejszy. Mam sparować dwa tygodnie z Krzysztofem Głowackim, pewnie będę też sparował z Łukaszem Rusiewiczem. Być może uda się także posprawać z Darkiem Sękiem - mówi 26-latek z Radomia.

W Międzyzdrojach przed walką wieczoru wystąpi Kamil Szeremeta (10-0, 1 KO), który po wygranej z Rafałem Jackiewiczem, tym razem spawdzi się z mocno bijącym Niemcem Arthurem Hermannem (15-1, 13 KO). Podczas nadmorskiej imprezy dojdzie również do ciekawie zapowiadającego się pojedynku pomiędzy Sasunem Karapetyanem (8-2, 2 KO) i Arturem Karpecem (20-0, 6 KO). Kolejne zawodowe walki na Seaside Boxing Show stoczą także Sasha Sidorenko (1-0, 0 KO) i Piotr Gudel (3-1, 0 KO).

Bilety w cenie od 50 zł dostępne są na ebilet.pl >>