Patronat medialny


 

Już jutro na gali Egoo Seaside Boxing Show w Międzyzdrojach do walki o tytuł międzynarodowego mistrza Polski wagi junior ciężkiej przystąpi Michał Cieślak (8-0, 4 KO). 26-letni radomianin skrzyżuje rękawice z leworęcznym Finem Jarnso Robsergiem (18-1-1, 8 KO).

- Rosberg ma solidny bilans, ale nie zamierzam trząść się ze strachu i wychodzę do ringu pewny swego, po zwycięstwo - zapowiada Cieślak, który w Międzyzdrojach będzie starał się szybko zakończyć pojedynek, aby zachować sporo sił przed wrześniową galą Polsat Boxing Night.

Zawodnik promowany przez Tomasza Babilońskiego i Andrzeja Gmitruka przygotowywał się do jutrzejszego występu, sparując m.in. ze świeżo upieczonym mistrzem świata federacji WBO Krzysztofem Głowackim (25-0, 16 KO). Cieślak nie ukrywa, że sukces "Główki" dodał mu skrzydeł.

- Przykład "Główki" działa na wyobraźnię i pokazuje, że trzeba wierzyć w sukces. Jestem naładowany energią, dlatego w sobotę wyjdę do ringu, aby wygrać w dobrym stylu - przekonuje pięściarz z Radomia. Transmisja z gali w Międzyzdrojach w Polsacie Sport News.

http://www.youtube.com/watch?v=d_Jsaye8308