Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


27 listopada na gali w Rzeszowie w jedenastej zawodowej walce boksujący w kategorii junior ciężkiej Michał Cieślak (10-0, 6 KO) zmierzy się z Ugandyjczykiem Hamzą Wanderą (18-8-3, 13 KO). Jeden z najbardziej obiecujących polskich pięściarzy młodego pokolenia przed zbliżającym się pojedynkiem miał okazję rozegrać trzy sparingi z Krzysztofem Włodarczykiem (49-3-1, 35 KO), po których zebrał od dwukrotnego mistrza świata dobre recenzje.

- Michał to solidny chłopak, nie dyga na robocie, idzie do przodu i chce wygrać za wszelką cenę - chwali radomianina "Diablo". - On ma 26 lat i jeszcze trochę czasu, żeby się wprowadzić w te boksy.

- Widzę w nim potencjał, ma charakter, a w tym sporcie charakter jest potrzebny. Myślę, że prędzej czy później dojdzie do szansy boksowania o mistrza świata. Tacy zawodnicy jak Krzysztof Głowacki, Michał Cieślak - zawodnicy, którzy przychodzą na trening i naprawdę wiedzą, czego chcą, osiągną sukces i dojdą do wymarzonego celu - ocenia Włodarczyk, który 19 grudnia w Las Vegas zaboksuje o pas WBA Interim z Beibutem Szumenowem (16-2, 10 KO).

Główną walką wieczoru listopadowej gali w Rzeszowie będzie pojedynek o tytuł mistrzyni Europy wagi półśredniej pomiędzy Ewa Piątkowska (7-1, 4 KO) a Niemką Marie Riederer (15-3-1, 10 KO).

Kup bilety na galę w Rzeszów Boxing Night >>