Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


2 kwietnia na gali Polsat Boxing Night w Krakowie Francisco Palacios (23-3, 14 KO) przetestuje niepokonanego na zawodowych ringach Michała Cieślaka (11-0, 7 KO). Były challenger do pasa WBC wagi junior ciężkiej z przymrużeniem oka podchodzi do przydomku "Król nokautu", jaki jego polskiemu rywalowi nadali organizatorzy krakowskiej imprezy. 

- Nie mogę się doczekać tej walki. Tym bardziej, że Cieślaka nazywają królem nokautu. W porządku, on wygrywał przez nokaut, ale z kim... z chłopcami do bicia. Nigdy nie stanął w ringu z takim przeciwnikiem, jak ja. A ja walczyłem wiele razy z podobnymi do niego zawodinkami - stwierdził Palacios  w rozmowie z Polsatem Sport.

Popularny "Czarodziej" za równie nietrafione co pseudonim rywala uważa porównania Cieślaka do Krzysztofa Włodarczyka, z którym Portorykańczyk dwukrotnie w przeszłości przegrywał.

- Mówi się, że on jest lepszy od "Diablo". Ale on nawet nie zbliżył się do tego, co w ringu robił "Diablo". To mój wielki przyjaciel, dwukrotny mistrz świata. Bardzo go szanuję po tych naszych 24 rundach spędzonych w ringu - powiedział Palacios. 

Cały materiał video z Francisco Palaciosem na polsatsport.pl >>