Patronat medialny


 


Michał Cieślak (19-1, 13 KO) kończy przygotowania do walki z Taylorem Mabiką (19-6-2, 10 KO). Pojedynek będzie główną atrakcją zaplanowanej na 5 grudnia gali Polsat Boxing Night w Ożarowie Mazowieckim.

- Będę przygotowany na najlepszego Mabikę i tak jak do każdej walki przygotowuję się na sto procent. Mam dwóch, nieraz trzech sparingpartnerów, więc solidnie mnie obciążają. Czuję się bardzo dobrze i czuję głód walki - mówi w rozmowie z Polsatsport.pl Cieślak.

Dla pięściarza z Radomia będzie to powrót na ring po styczniowej porażce z Ilungą Makabu w pojedynku o pas WBC wagi junior ciężkiej. Dla Cieślaka była to pierwsza przegrana na zawodowych ringach.

- Po walce z Makabu od razu wiedziałem, że wracam po swoje i muszę pracować dalej. Od tego pojedynku minęło trochę czasu, odpocząłem miesiąc i zabraliśmy się z trenerem do bardzo ciężkiej pracy - komentuje podopieczny trenera Andrzeja Liczika.

Grudniowa gala będzie pokazywana na żywo przez Polsat oraz Polsat Sport. Kibice zobaczą także m.in. pojedynek byłej mistrzyni świata Ewy Piątkowskiej z Różą Gumienną oraz Przemysława Runowskiego z Michałem Syrowatką.