Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Eddie Hearn zdradził szczegóły sprzedaży biletów na walkę o mistrzowskie pasy WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Oleksandrem Usykiem (18-0, 13 KO). Zaplanowany na 25 września pojedynek odbędzie się na Tottenham Hotspur Stadium, gdzie obejrzy go na żywo 60 tysięcy kibiców. Bilety sprzedały się w 24 godziny.

- Zainteresowanie biletami było naprawdę ogromne. Początkowo, kiedy okazało się, że nie dojdzie do walki Joshuy z Tysonem Furym, kibice byli rozczarowani. Ale im dłużej słuchali o walce z Usykiem, tym bardziej chcieli ją zobaczyć - mówi szef grupy Matchroom Boxing.

- Mieliśmy 50 tysięcy osób zalogowanych w internetowej kolejce po bilety. Liczba odwiedzin pokazuje, że spokojnie moglibyśmy sprzedać ponad 200 tysięcy biletów na tę galę. To będzie niesamowity event - przekonuje brytyjski promotor.

Podczas tej samej gali do pierwszej obrony tytułu mistrza świata WBO wagi junior ciężkiej przystąpi Lawrence Okolie, który zmierzy się z Dilanem Prasovicem. W Londynie w kategorii półciężkiej zadebiutuje także prawdopodobnie były czempion wagi super średniej Callum Smith.