Patronat medialny


 


Paweł Stępień (6-0, 5 KO) kończy przygotowania do drugiej tegorocznej walki. 19 sierpnia na gali w Międzyzdrojach utalentowany pięściarz wagi półciężkiej skrzyżuje rękawice z niepokonanym na zawodowych ringach Kubańczykiem Dayronem Lesterem (9-0, 5 KO).

- Bardzo możliwe, że pojedynek Stępnia z Lesterem będzie najlepszy podczas gali i przyniesie więcej emocji niż walka wieczoru - ocenia w rozmowie z Polską Agencją Prasową Tomasz Babiloński, jeden z organizatorów gali Seaside Boxing Show.

W tym roku gala w Międzyzdrojach odbędzie się już po raz dziewiąty. Zdaniem szefa grupy Babilon Promotion, Stępień ma szanse pójść w ślady Krzysztofa Głowackiego, który kiedyś także występował na nadmorskiej imprezie.

- To niesamowicie utalentowany bokser, który wie, co chce osiągnąć w sporcie. Niewykluczone, że wkrótce dostanie szansę rywalizowania o mistrzostwo Europy, choć z pewnością nasze plany sięgają wyżej - powiedział Babiloński.

W tym roku pięściarze ze Szczecina stoczył już jeden pojedynek. W lutym Stępień znokautował już w pierwszej rundzie dużo bardziej doświadczonego Ukraińca Artema Redko.

Główną atrakcją gali w Międzyzdrojach będzie pojedynek o mistrzostwo Polski wagi półciężkiej pomiędzy Dariuszem Sękiem i Markiem Matyją.