Patronat medialny


 


2 czerwca na gali KnockOut Boxing #2, która będzie zwieńczeniem kongresu sportów walki w Rzeszowie, swoją trzecią tegoroczną walkę stoczy Paweł Stępień (9-0, 8 KO). Chociaż sam pięściarz bardzo ostrożnie wypowiada się na temat swojej przyszłości, nie brakuje ekspertów, którzy widzą w 28-latku ze Szczecina ogromny potencjał.

Jednym z nich jest Andrzej Gmitruk, były trener Stępnia. Aktualny szkoleniowiec Artura Szpilki podczas sobotniej gali w Wałczu wyznał, że z pięściarzem o takich predyspozycjach jeszcze nie miał okazji pracować i potwierdził swoją opinię za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Sporo osób mnie pyta, czy naprawdę uważam Pawła Stępnia, za zawodnika pięściarsko utalentowanego, takiego jakiego jeszcze nigdy na swojej trenerskiej drodze nie spotkałem. Odpowiadam zatem zdecydowanie tak. On ma to pięściarskie coś, po prostu - stwierdził Gmitruk.

Na razie nie wiadomo, kto będzie czerwcowym rywalem Stępnia. Niewykluczone, że jesienią szczecinian skrzyżuje rękawice z Markiem Matyją. Do takiej konfrontacji chce doprowadzić Andrzej Wasilewski, promotor obu pięściarzy i właściciel grupy KnockOut Promotions.

Bilety na Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2 >>