Patronat medialny


 


Dzisiaj na gali w Nadarzynie swój kolejny zawodowy pojedynek stoczy Robert Parzęczewski (20-1, 13 KO), który miał już kilkukrotnie okazję sparować z Pawłem Stępniem (9-0, 8 KO). 25-latek nie ukrywa, że jest pod wrażeniem umiejętności, które zaprezentował pięściarz ze Szczecina podczas wspólnych treningów.

- Ma duży talent do boksu i wierzę, że będziemy jeszcze z niego dumni - przekonuje w rozmowie z "Super Expressem" Parzęczewski, który dzisiaj skrzyżuje rękawice z Brazylijczykiem Jacksonem Juniorem.

Do bezpośredniego pojedynku ze Stępniem zawodnik z Częstochowy nie śpieszy się. Parzęczewski twierdzi, że będzie to trudne z powodu zobowiązań obu pięściarzy dotyczących stacji telewizyjnych.

- Boksujemy w różnych grupach, trzymam za niego kciuki i życzę mu, aby był gwiazdą TVP. Ja chcę być gwiazdą Polsatu i nie interesują mnie propozycje z innych stacji. Ponadto nie wykluczam zmiany wagi - twierdzi Parzęczewski.

Stępień swoją kolejną walkę stoczy 2 czerwca na gali KnockOut Boxing Night w Rzeszowie, która będzie częścią Kongresu Sportów Walki. W tym roku 27-latek ze Szczecina zanotował już dwa zwycięstwa przed czasem.

Bilety na Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2 >>