Patronat medialny


 


2 czerwca na gali KnockOut Boxing Night #2, która będzie częścią Kongresu Sportów Walki w Rzeszowie, kolejną zawodową walkę stoczy Paweł Stępień (9-0, 8 KO). Boksujący w kategorii półciężkiej 27-latek ze Szczecina nie zna jeszcze nazwiska swojego rywala, ponieważ już paru zawodników z pojedynku z Polakiem się wycofało.

- Najpierw miał być Dmitrij Suchocki, były rywal Adonisa Stevensona i pretendent do mistrzowskiego pasa. Później Sergiej Ekimow z rekordem 17-0, ale też nie chciał tej walki. Z tego co wiem, oferowane im pieniądze wcale nie były małe, ale nie przyjęli tych walk - wylicza Stępień.

- Z jednej strony na pewno to miłe uczucie, że pojawia się respekt do mojej osoby i nie każdy chce takiej walki, ale z drugiej wolałbym tego rywala znać wcześniej. Wtedy łatwiej mentalnie nastawić mi się na walkę i wejść na ten właściwy poziom koncentracji - mówi szczecinianin.

Stępień w tym tygodniu trzykrotnie sparował z Fiodorem Czerkaszynem, który także pokaże się kibicom na gali w Rzeszowie. Poza tym wystąpią także m.in. Przemysław Zyśk oraz Łukasz Różański. Walką wieczoru będzie pojedynek dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka z Olanrewaju Durodolą.

Bilety na Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2 >>