Patronat medialny


 


W piątek podczas Narodowej Gali Boksu Nobert Dąbrowski (22-7-2, 9 KO) odniósł jedno z najcenniejszych zwycięstw w zawodowej karierze i wygrał na punkty z Robertem Talarkiem. 29-latek z Warszawy zrewanżował się pięściarzowi ze Śląska za porażkę z ubiegłego roku i może myśleć o kolejnych wyzwaniach na profesjonalnym ringu.

Jednym z nich mógłby być rewanż z Pawłem Stępniem (9-0, 8 KO), który pokonał Dąbrowskiego na punkty półtora roku temu. "Norasowi" nie śpieszy się jednak, żeby powetować tę porażkę.

- Niech Paweł idzie swoją drogą, a ja swoją. Jesteśmy na zupełnie innych poziomach swojej kariery i walka z Pawłem nie ma dla mnie większego sensu - skomentował Dąbrowski zapytany przez jednego z kibiców za pośrednictwem mediów społecznościowych.

27-letni Stępień najbliższy pojedynek stoczy w sobotę na gali KnockOut Boxing Night #2, która będzie zwieńczeniem Kongresu Sportów Walki w Rzeszowie. Rywalem pięściarza ze Szczecina będzie Argentyńczyk Ricardo Marcelo Ramallo (22-12-1, 16 KO). Zawodnik z Ameryki Południowej w swojej karierze boksował m.in. z byłymi mistrzami świata Jeanem Pascalem oraz Robertem Stieglitzem.

Główną atrakcją czerwcowej gali KnockOut Boxing Night 2 będzie starcie dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (54-4-1, 38 KO) z Nigeryjczykiem Olanrewaju Durodolą (27-5, 25 KO). W ringu pokaża się także utalentowany Fiodor Czerkaszyn (9-0, 6 KO) oraz niedawny pogromca Alberta Sosnowskiego Łukasz Różański (8-0, 7 KO).

Bilety na Kongres Sportów Walki + KnockOut Boxing Night 2 >>