Patronat medialny


 


 

Jewgienij Machtiejenko (10-10, 8 KO) będzie ostatecznie przeciwnikiem Pawła Stępnia (10-0, 9 KO) podczas sobotniej gali Knockout Boxing Night #3 w Łomży. Mocno bijący Ukrainiec zastąpił byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi półciężkiej Dmitrija Suchockiego.

31-letni Machtiejenko w swojej karierze boksował m.in. z aktualnym mistrzem federacji WBA Dmitrim Biwołem. Pięściarz z Ukrainy trzykrotnie występował także na galach organizowanych w Polsce, gdzie znokautował Andrzeja Sołdrę i dwukrotnie spotykał się z Dariuszem Sękiem.

Dla 28-latka ze Szczecina będzie to czwarty tegoroczny występ. Stępień ostatni raz boksował w czerwcu, kiedy to już w pierwszej rundzie znokautował Argentyńczyka Ricardo Ramallo. Wcześniej pięściarz grupy KnockOut Promotions wygrywał przed czasem z Michałem Ludwiczakiem oraz Bensonem Mwakyembe.

Główną atrakcją gali w Łomży będzie walka mistrza Europy wagi średniej Kamila Szeremety, który zmierzy się z Hiszpanem Rubenem Diazem. Kibice zobaczą w akcji także Michała Syrowatkę oraz Przemysława Zyśka.

Kup bilet na galę KnockOut Boxing Night 3 w Łomży >>