W pojedynku kategorii super koguciej Piotr Gudel (3-1-1, 0 KO) zremisował z Markiem Vidalem (4-1-4, 1 KO) na gali w Międzyzdrojach. Po ośmiu rundach sędziowie punktowali 77-76 dla Gudela, 76-75 dla Vidala i 76-76.

Hiszpan od pierszego gongu dawał się we znaki Polakowi, sprowadzając pojedynek do półdystansu, gdzie wyprowadzano sporo ciosów. Gudel miał problemy z aktywności swojego rywala, ale w trzecim starciu złapał oddech, kiedy udało mu się posłać Vidala na matę ringu.

W drugiej połowie walki Gudel osłabł i dawał się częto trafiać agresywnemu Hiszpanowi. Końcowe rundy należały do Vidala, który zachował więcej sił na finałowe minuty walki. Pomimo mocnej końcówki Vidala, po ośmiu rundach sędziowie wypunktowali remis.