Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Wilczewski Abraham- Abraham to zawodnik mocno bijący, to chyba rzecz najważniejsza. Jest obdarzony mocnym uderzeniem i na to będzie trzeba zwrócić szczególną uwagę. Technicznie wyszkolony jest średnio, ale jako jedyny ma w tej kategorii wagowej taką siłę - mówi przed sobotnią walką z Arthurem Abrahamem (33-3, 27 KO) o pas WBO European wagi super średniej Piotr Wilczewski (30-2, 10 KO). Polsko-niemiecka konfrontacja będzie głównym wydarzeniem bokserskiego wieczoru w Kilonii.

- Siłę ciosu Abrahama widać po liczbie wygranych przed czasem, on nie musi mi tego udowadniać w ringu, ale czy walka będzie ciężka, to się okaże - dodaje "Wilk", który w opinii większości ekspertów góruje nad byłym mistrzem świata wyszkoleniem bokserskim.

- Mamy z góry założone, że mamy boksować technicznie, mamy swój plan, ale w walce jak w życiu - teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką i tak może być w tym wypadku. Ja będę chciał przeważać technicznie, on fizycznie, kto kogo przełamie na swoją taktykę, ten wygra - ocenia Piotr Wilczewski.