Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 


Grupa Babilon Promotion zakończyła współpracę z byłym mistrzem Europy wagi super średniej Piotrem Wilczewskim, który od dwóch lat pracuje głównie jako trener. Popularny "Wilk" pełnił w ostatnim czasie funkcję szkoleniowca kilku pięściarzy ze stajni Tomasza Babilońskiego - Pawła Głażewskiego (21-2, 5 KO), Kamila Szeremety (5-0, 0 KO), Andrzeja Sołdry (9-0-1, 5 KO) i Piotra Gudla (1-1, 0 KO).

Sołdra i Szeremeta najbliższe zawodowe występy zaliczą już 1 lutego podczas gali "Wojak Boxing Night" w Opolu. Do tych walk będą przygotowywać się Białymstoku pod skrzydłami Andrzeja Liczika, trenera Krzysztofa Zimnocha, innego zawodnika grupy Babilon Promotion. 

- Wspólnie z Piotrem doszliśmy do wniosku, że zawieszamy naszą współpracę. Piotr pracuje teraz z bardzo dużą liczbą zawodników, będzie trenerem Mateusza Masternaka, ma też Mariusza Wacha i innych zawodników grupy Global Boxing. My po połączeniu z KnockOut Promotions postaramy się częściej wykorzystywać ich ośrodek szkolenia w Warszawie - skomentował w rozmowie z ringpolska.pl Tomasz Babiloński.