Patronat medialny


 


 

Denis Krieger (14-10-2, 9 KO) będzie kolejnym przeciwnikiem Przemysława Zyśka (10-0, 3 KO), który wróci na ring 30 listopada podczas gali Knockout Boxing Night 9 w Zakopanem. Pojedynek, który będzie częścią imprezy organizowanej w luksusowym ośrodku Nosalowy Dwór zakontraktowano na 8 rund.

Dla niepokonanego pięściarza z Ostrołęki będzie to pierwszy występ od marca. Podopieczny trenera Fiodora Łapina miał boksować podczas październikowej gali w Sosnowcu, jednak jego plany pokrzyżowała niedyspozycja zdrowotna.

W Zakopanem kibice zobaczą w akcji także Damiana Kiwiora (5-1-1, 0 KO). 26-latek z Tarnowa skrzyżuje rękawice z Chorwatem Ivanem Njegacem (12-11, 4 KO), który trzykrotnie występował już na galach organizowanych w Polsce. Podczas KBN 9 w Nosalowym Dworze wystąpią także Mateusz Tryc, który w najtrudniejszym teście na zawodowych ringach zmierzy się z Kanadyjczykiem Shakeelem Phinnem oraz Kamil Bednarek, który w drugim profesjonalnym występie sprawdzi się z Sergiejem Żukiem.

Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyka (57-4-1, 39 KO) z Taylorem Mabiką (19-4-1, 10 KO). "Diablo" w przypadku wygranej może zapewnić sobie prawo do walki o wakujący tytuł mistrzowski federacji WBC. Transmisja w Telewizji Polskiej.