Patronat medialny


 


- Ten rywal był niewygodny. Robił wszystko, żebym nie wygrał przed czasem. To było dobre przetarcie i doświadczenie, ale teraz liczę na przeciwnika o klasę wyżej - mówił Przemysław Zyśk (13-0, 4 KO) po niedawnym zwycięstwie w Augustowie. Życzenie "Ostrołęckiego Tarana" spełni się bardzo szybko, bo już 29 sierpnia podczas gali KnockOut Bxing Night 12 w Suwałkach, na której oponentem Polaka będzie mocny Fin Tomi Silvennoinen (9-1, 5 KO). 

24-letni Silvennoinen legitymuje się dobrym rekordem walk zawodowych (9 zwycięstw, 1 porażka), a w swoim ostatnim występie znokautował we Francji urodzonego a Armenii faworyta gospodarzy Siraka Hakobyana, zdobywając pas WBC Youth Silver kategorii super półśredniej. 

Polscy pięściarze nie mają w tym roku szczęścia w potyczkach z Finami - w marcu Adam Kownacki przegrał z Robertem Heleniusem, zaś w lipcu Michał Syrowatka uległ Oskari Metzowi. Czy Przemysław Zyśk przełamie złą passę? Odpowiedź poznamy za niespełna trzy tygodnie. 

Głównym wydarzeniem gali w Suwałkach będzie pojedynek z udziałem niedawnego pretendenta do pasa WBO wagi średniej Macieja Suleckiego (28-2, 11 KO). Między linami zaprezentują się też Kamil Bednarek (4-0, 2 KO) i Mateusz Tryc (9-0, 5 KO).

Kup bilety na galę KnockOut Boxing Night 12 w Suwałkach!