Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Rafał Jackiewicz (45-11-2, 21 KO) nadesłał na adres redakcji ringpolska.pl oświadczenie, w którym komentuje sprawę wycofania się z planowanej na 31 maja walki z Łukaszem Maćcem (20-2-1, 5 KO). Treść oświadczenia poniżej.

"W dniu 13.05.2014 r. podczas sparingu doznałem kontuzji łuku brwiowego, skończyło się na zszywaniu. W związuku z powyższym nie jestem w stanie wystąpić na gali w Lublinie i zarobić 45 tys.+ sponsorzy. Zgodnie z rozmową telefoniczną z Panem Stachurą zaliczkę, którą otrzymałem w kwocie 10 tys., oddałem w dniu dzisiejszym. Mimo wszystko zamierzam jednak zgłosić się do szamana Kamila Szeremety, który niedawno okazał się znawcą rozciętych łuków brwiowych i jeśli on swoim lekarskim okiem oceni, że moje rozcięcie to nic takiego, to stanę do walki z Łukaszem Maćcem, który zwodzony przez wiele tygodni chciałby wskoczyć w rankingi po moim garbie.

Nie rozumiem dlaczego wiązane są ze sobą obydwie sprawy: moja kontuzja i propozycja walki o Mistrza IBO. Rzeczywiście otrzymałem propozycję walki z Niemcem 19 lipca za trooooszkę więcej + sponsor i natychmiast skontaktowałem się z promotorami Maćca, aby przedstawić im moją propozycję, czyli: przekładamy walkę z Maćcem, walczę w Niemczech i w przypadku mojej wygranej pierwszą osobą, z którą stoczę obronę, będzie Łukasz Maciec. Niestety moja oferta okazała się nieopłacalna dla Szanownych Panów Promotorów, którzy "chcą otworzyć młodemu zawodnikowi drogę do kariery"... na moim garbie, co jest oczywiste i zrozumiałe.

W związku z tymi wydarzeniami nie podpisałem kontraktu z Niemcem (DO CHWILI OBECNEJ), ponieważ zobowiązałem się stoczyć walkę na gali w Lublinie 31 maja, biorąc zaliczkę. Temat walki o IBO został zakończony do momentu mojej kontuzji. Przypuszczam,ze gdyby nie było tematu walki o pas IBO moja "prawdopodobna" kontuzja byłaby czymś normalnym, co zdarza się czasami podczas przygotowań. Analogicznie można by stwierdzić, że Andrzej Wawrzyk specjalnie rozbił samochód, bo nie chciał walczyć w Lublinie - śmieszne!!!"

Dołączona do oświadczenia: Karta informacyjna ze szpitala >>