Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Planowana na 23 sierpnia walka byłego mistrza Europy wagi półśredniej Rafała Jackiewicza (45-11-2, 21 KO) z Rico Muellerem (16-1-1, 11 KO) o pas federacji IBO została odwołana. Niewykluczone jednak, że szykujący się od dłuższego czasu do starcia z Niemcem pięściarz z Mińska Mazowieckiego wystąpi 16 sierpnia na gali Seaside Boxing Show w Międzyzdrojach, gdzie mógłby się zmierzyć z Krzysztofem Szotem (18-14-1, 5 KO).

Jackiewicz ostatni raz boksował w kwietniu, pokonując przez techniczną decyzję Filipa Rządka. 37-letni "Wojownik" doznał w tej walce kontuzji łuku brwiowego, która wyeliminowała go z planowanych na kolejne tygodnie pojedynków z Kamilem Szeremetą oraz Łukaszem Maćcem.

Szot w Międzyzdrojach miał początkowo walczyć z Krzysztofem Cieślakiem, jednak ten kilka dni temu podjął decyzję o wycofaniu się z gali z powodu problemów neurologicznych. Głównym wydarzeniem szóstej edycji Seaside Boxing Show będzie walka w kategorii półciężkiej pomiędzy Pawłem Głażewskim (22-2, 5 KO) i Amerykaninem Rowlandem Bryantem (18-3, 12 KO).

Bilety na galę w Międzyzdrojach już od 30 PLN dostępne są na ebilet.pl >>

http://www.youtube.com/watch?v=Q5vYjVvVD5g