Patronat medialny


 


W decydującą fazę wchodzą przygotowania Rafała Jackiewicza (46-12-2, 21 KO) do walki z Kamilem Szeremetą (9-0, 1 KO) na gali Wojak Boxing Night 18 kwietnia w Legionowie. "Wojownik" w piątek stoczył drugi sparing z najlepszym polskim pięściarzem wagi średniej Maciejem Sulęckim (19-0, 3 KO).

- Sparingi z Maćkiem są dla mnie bardzo pomocne, Maciek bije dużo ciosów, uderza luźno, ma coś, co mi już trochę uciekło, ale w Legionowie jeszcze to pokażę - zapowiada były mistrz Europy kategorii półśredniej. 

- To jeszcze nie jest to, ale zobaczycie, co się będzie działo za kilka dni - mówi Jackiewicz. - Na razie jest mi jeszcze ciężko, bo mam za sobą siedem tygodni zasuwania, robiłem dużo siły, teraz zacznę dopiero nabierać luzu i szybkości.

Pytany o swój plan na konfrontację z Szeremetą bokser z Mińska Mazowieckiego odpowiada: -  Ja będę zadawał ciosy, będę bił i będę go trafiał, a sam nie będę dostawał. Walka z Branco była całkiem dobra, ale z Szeremetą będzie o wiele lepiej, zobaczycie!

Głównym wydarzeniem gali w Legionowie będzie rewanżowy pojedynek pomiędzy Pawłem Głażewskim (22-3, 5 KO) i Maciejem Miszkiniem (16-3, 4 KO) o pas WBC Baltic kategorii półciężkiej.

 Kup bilety na galę Wojak Boxing Night w Legionowie >>

http://www.youtube.com/watch?v=firE-4JVDrc