Patronat medialny


 


Tomasz AdamekDo ostatnich środowych godzin trwały negocjacje pomiędzy Kathy Duvą oraz szefami Prudential Center, by już teraz potwierdzić datę walki Tomasza Adamka (42-1, 27 KO). Ostatecznie, nie chcąc czekać, aż rozstrzygną się negocjacje pomiędzy Bobem Arumem oraz Boardwalk Hall w Atlantic City, Main Events zdecydowało się pozostać w przyjaznym Prudential Center, rezerwując datę 43. zawodowej walki Tomasza Adamka na czwartek, 9 grudnia

Mówi szefowa Main Events, Kathy Duva: "Mogliśmy jeszcze czekać około tygodnia, nawet dwóch na rozwiązanie negocjacji pomiędzy Bobem Arumem, a halą w Atlantic City, ale nie chcieliśmy trzymać Tomka w niepewności. Dlatego zapadła decyzja walki 9 grudnia, w czwartek. Trochę nietypowy dzień, ale przypomnę, że swoją pierwszą walkę w Prudential Center Tomek też stoczył w czwartek. Z powodu, że jest to dzień powszedni, zaczniemy galę trochę później niż zwykle, prawdopodobnie około godziny 7.30, może ósmej wieczorem. Tomka walka z Maddalone będzie oczywiście główną atrakcją gali i nie zacznie się wcześniej niż około 9 wieczorem."

Kathy Duva dodała również, iż już od jutra, 16 września rozpoczną się negocjacje ze stacjami telewizyjnymi zainteresowanymi pokazaniem kolejnej walki Polaka. "Jednym z powodów, dla których zdecydowaliśmy się już teraz na ustalanie daty jest ułatwienie stacjom telewizyjnym wpasowanie nas w zwykle pełny, grudniowy harmonogram. Nie ma jeszcze decyzji czy pojedynek Adamek - Maddalone będzie pokazywany w systemie PPV czy też za pośrednictwem  jednej ze stacji. Nie przeszkadza nam fakt, że dwa dni później swoją walkę zapowiedział Władymir Kliczko. Jak do niej dojdzie, będzie co porównywać" - mówi Duva.