Patronat medialny


 

Tomasz AdamekNie do końca szczelna obrona to zdaniem Dana Rafaela jedna z głównych bolączek Tomasza Adamka (42-1,27 KO), która może stanąć mu na drodze do zwycięstwa w ewentualnej konfrontacji z rozdającymi od lat karty w bokserskiej wadze ciężkiej braćmi Kliczko.

Podczas piątkowego czatu z kibicami ceniony pięściarski ekspert ESPN już tradycyjnie został zapytany o to, czy w jego opinii jakikolwiek zawodnik ma aktualnie choć minimalne szanse na dokonanie rewolucji na szczycie "królewskiej” dywizji". - Na chwilę obecną nie - odparł i tym razem Rafael. - Nie sądzę, by Haye'a, Adamka, Powietkina czy kogokolwiek innego było stać na pokonanie Kliczków.

Gdy mimo wszystko kolejny z uczestników czatu próbował przekonywać, że "Góral" ze swoją szybkością mógłby skutecznie unikać ciosów ukraińskich mistrzów, Rafael odpowiedział: - Biorąc pod uwagę to, jak on daje się trafiać, stanowczo się nie zgadzam.

W swoim kolejnym występie, 9 grudnia na gali w Newark, Tomasz Adamek zmierzy się z Amerykaninem Vinnym Maddalone (33-6, 24 KO).