Patronat medialny


 

Tomasz AdamekJuż niebawem powinniśmy poznać nazwisko kolejnego rywala Tomasza Adamka (43-1, 28 KO). - Nie wiadomo jeszcze czy to będzie Polska 9 kwietnia w Katowicach, czy 16 kwietnia w Prudential Center w Newark. Musimy poczekać kilka dni. Prezes Polstatu chce walki na polskiej ziemi - mówi w wywiadzie dla eurosport.pl "Góral", który w miniony czwartek rozbił Vinny'ego Maddalone.

- Jestem Polakiem i zaboksować raz na półtora roku w ojczyźnie to byłaby dla mnie wielka przyjemność. Fajnie jest pokazać się przed rodakami. Teraz wszystko jednak zależy od sponsorów. Wiem, że Polsat jest mocno zainteresowany. Jeszcze w poniedziałek Ziggy Rozalski ma rozmawiać z prezesem tej telewizji. Będą się umawiać na spotkanie. Być może także ja przyjadę do Polski nawet w ten piątek. To zależy od tego, czy prezes Solorz będzie dostępny. Czas pokaże, co się stanie - dodaje pięściarz z Gilowic.

Video. Kathy Duva "Byłoby głupotą walczyć teraz z Kliczką" >>
Video. Tomasz Adamek po wygranej z Vinnym Maddalone >>

Zapytany o grono potencjalnych rywali Adamek wskazuje na kogoś z czołówki rankingu IBF - Derrick Rossy (25-2, 14 KO), Eddie Chambers (35-2, 18 KO), Samuel Peter (34-4, 27 KO), wykluczając jednocześnie ewentualność skrzyżowania rękawic z Jeanem-Markiem Mormeckiem (36-4, 22 KO) i Royem Jonesem Juniorem (54-7, 40 KO). - Mormeck chce walczyć. Jego przedstawiciele dzwonili do Ziggy'ego przed walką, czy nawet zaraz po, ale zażyczyli sobie straszną sumę, która jest po prostu nierealna. Jasne, że każdy chce zarobić, bo to jest biznes. Na pewno taki pojedynek nie będzie miał miejsca, bo tak jak mówię, warunki finansowe są za wysokie. Nie ma także możliwości walki z Royem Jonesem Juniorem - zdradza "Góral".


Kathy Duva "Byłoby głupotą walczyć teraz z Kliczką"
http://www.youtube.com/watch?v=98UgcD-aet8

Tomasz Adamek po wygranej z Vinnym Maddalone
http://www.youtube.com/watch?v=f5-KB0cUg1o{jcomments on}