Patronat medialny


 

AdamekTeam Tomasza Adamka (43-1, 28 KO) postanowił odnieść się do wczorajszego oświadczenia menadżera Aleksandra Powietkina Władimira Hriunowa (20-0, 15 KO) , który stwierdził, że wbrew temu, co sugerował wcześniej obóz "Górala", nigdy nie proponowano jego podopiecznemu walki z Polakiem.

Promująca Adamka grupa Main Events opublikowała dwa e-maile dotyczące sprawy. W pierwszym, datowanym na 29 listopada Chris Meyer z reprezentującej Rosjanina grupy Sauerland Events pisze: "W tej chwili wydaje mi się, że team Powietkina pójdzie w innym kierunku niż walka z Adamkiem na przełomie marca i kwietnia". Drugi, z 15 grudnia zawiera następującą informację: "Ponownie potwierdzamy, to o czym pisaliśmy tydzień lub dwa tygodnie temu - w tym momencie nie jesteśmy zainteresowani pojedynkiem Powietkin - Adamek. Oświadczam to, po konsultacji ze wszystkimi członkami rosyjskiej ekipy".

Video. Tomasz Adamek po walce z Vinny Maddalone >>
Video. Kathy Duva: "Byłoby głupotą walczyć teraz z Kliczkami" >>

Jasne jest zatem, że Powietkin, który w ubiegły czwartek gościł na walce "Górala" z Vinnym Maddalone, istotnie otrzymał ofertę starcia z Adamkiem, a osobą mijającą się z prawdą w tej kwestii nie była Kathy Duva z Main Events, a menadżer rosyjskiego mistrza olimpijskiego.


Video. Tomasz Adamek po walce z Vinny Maddalone
http://www.youtube.com/watch?v=f5-KB0cUg1o

Video. Kathy Duva: "Byłoby głupotą walczyć teraz z Kliczkami"
http://www.youtube.com/watch?v=98UgcD-aet8{jcomments on}