Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Artur Szpilka zadeklarował na Twitterze, że chętnie zmierzyłby się z Krzysztofem Włodarczykiem, o ile "Diablo" po planowanym na 2 września debiucie w MMA będzie chciał kontynuować swoją przygodę z walkami w klatce.

- Ja jestem jak najbardziej na tak. Składał mu [propozycję] Martin Lewandowski na mój debiut ale nie chciał. Może jak pokona freaka, to nabierze odwagi. Nie ukrywam ze to by było mordobicie - napisał "Szpila".

- Z przyjemnością byśmy załatwili nasze sprawy w kulturalny sposób, ale najpierw niech wygra, bo MMA to inny sport, z tym że w tych małych rękawicach jedna bombka i do spania, więc będzie wesoło. Myślę, że nie ma gorętszej walki niż moja z nim na dzień dzisiejszy - dodał Artur Szpilka.

Add a comment

Artur Szpilka i Krzysztof Głowacki wygrali swoje pojedynki na gali KSW Coloseum II, która odbyła się w sobotę na PGE Narodowym w Warszawie.

Emerytowani pięściarze nie byli w swoich pojedynkach faworytami. Głowacki, który debiutował w MMA, zmierzył się z Patrykiem Tołkaczewskim. Rywal "Główki" szybko doszedł do pełnego dosiadu, jednak były mistrz świata wagi junior ciężkiej pokazał siłę swoich pięści i znokatuował rywala lewym sierpowym uderzonym z pleców. Pojedynek zakończył się w pierwszej rundzie.

Szpilka stanął naprzeciw Mariusza Pudzianowskigeo i był to jego trzeci występ w MMA. Były pięściarz już po kilku sekundach dał się obalić i walcząc z pleców, przegrał pierwszą rundę. Na początku drugiego starcia "Pudzian" ponownie chciał sprowadzić walkę na matę, ale tym razem "Szpila" się wybronił. Po rozerwaniu klinczu, Szpilka trafił najpierw mocnym ciosem na korpus, a następnie kombinacją dwóch ciosów w stójce ciężko znokautował byłego strongmana.

Add a comment

Oficjalnie potwierdzono, że 3 czerwca podczas gali KSW na Stadionie Narodowym w Warszawie kolejny pojedynek w mieszanych sztukach walki stoczy były pięściarski pretendent do mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej Artur Szpilka. Rywalem "Szpili" zgodnie z medialnymi spekulacjami będzie Mariusz Pudzianowski.

Add a comment

Artur Szpilka potwierdził kilka dni temu, że zmierzy się w walce w formule MMA z Mariuszem Pudzianowskim. W mediach społecznościowych rozpoczęła się już nieoficjalna promocja pojedynku...

Add a comment