Patronat medialny


 


W pojedynku wieczoru gali w Białymstoku Przemysław Gorgoń (12-6-1, 5 KO) pokonał na punkty Faraoka Daku (21-18-1, 9 KO). Podczas tej samej imprezy Michał Olaś (11-0, 10 KO) znokautował w czwartej rundzie Jiriego Svacinę (14-44, 3 KO).

Wyniki pozostałych walk: Andrzej Szkuta (1-0-1, 0 KO) wygrał na punkty z Krzysztofem Lisem (0-2, 0 KO). Jakub Sosiński (3-1, 1 KO) zastopował w pierwszym starciu Konrada Cupriaka (0-2 0 KO), Adam Grabiec (8-31-0, 1 KO) pokonał na punkty Daniela Urbańskiego (21-35-3, 5 KO).

Add a comment

Michał Olaś (10-0, 9 KO), który niedawno zaliczył swój amerykański debiut, na ring powróci już w najbliższą sobotę pojedynkiem na gali Dariusza Snarskiego w Białymstoku. Rywalem warszawianina, związanego kontrkatem menadżerskim z Aandrzejem Fonfarą, będzie Bośniak Elvis Smajlovic (11-10-2, 6 KO).

Add a comment

Przemysław "Smile" Gorgoń (11-6-1, 5 KO) i Michał Olaś (10-0, 9 KO) już wkrótce stoczą kolejne walki, a ich występy obejrzą Dariusz "Tygrys" Michalczewski i Andrzej Fonfara! Bardzo ciekawie zapowiada się 42 event grupy Dariusza Snarskiego - Białystok Chorten Boxing Show 4 w dniu 5 września w Białymstoku. Transmisja w kanałach sportowych Polsatu. - Po zwycięstwie z Patrykiem Szymańskim Przemka Gorgonia czeka jeszcze trudniejszy pojedynek, z urodzonym w Ugandzie reprezentantem Holandii Faroukiem Daku. Na naszej gali wystąpi też Michał Olaś, który niedawno rozpoczął karierę na amerykańskich ringach - mówi Dariusz Snarski, szef Chorten Boxing Production.

Po raz drugi z rzędu w pojedynku wieczoru wystąpi Przemysław Gorgoń, były brązowy medalista Mistrzostw Polski Seniorów. W tym roku wygrywał już z Gruzinem Malkhazem Sujashvilim w Stalowej Woli i Patrykiem Szymańskim w Arłamowie. - Od początku kariery zawodowej wierzyłem w Przemka Gorgonia i czekałem aż odpali. Tak się stało, co pokazał w ostatnich występach. Za niewiele miesiąc czeka go kolejny trudny sprawdzian. Farouk Darku jest mańkutem oraz boksuje w sposób niekonwencjonalny. Jego styl walki sprawił trudność Robertowi Parzęczewskiemu, z którym przegrał na punkty - dodał olimpijczyk z Barcelony.

Dla 30-letniego Przemysława Gorgonie to będzie już 19 pojedynek na profesjonalnych ringach. Jego przeciwnik 35-letni Farouk Daku stoczy w stolicy Podlasia jubileuszową 40 walkę w karierze. Wcześniej przegrywał na punkty i ze wspomnianym Robertem Parzęczewskim oraz Dariuszem Sękiem. - Doświadczenie jest po stronie afrykańskiego mistrza, ale Gorgoń to solidny i jednocześnie nieobliczalny bokser, którego stać na kolejne miłe niespodzianki. Nie miał nawet porządnej kariery w reprezentacji, a ma potencjał by wygrywać ciekawe walki jako zawodowiec - uważa Dariusz Snarski.

Na gali w Białymstoku wystąpi też były Mistrz Polski oraz mistrz ligi World Series of Boxing Michał Olaś. - 5 września na Białystok Chorten Boxing Show 4 będzie też jego menedżer Andrzej Fonfara, a w roli gościa pojawi się Dariusz "Tygrys" Michalczewski, który przez wiele lat był mistrzem Świata wagi półciężkiej - przyznał organizator.

Według aktualnych wytycznych na wydarzenie wejdzie 500 osób. Bilety wkrótce pojawią się na stronie www.tikecik.pl. Galę boksu rozpoczną starcia boksu olimpijskiego. Później boksować będą zawodowcy, m.in. Dariusz Skop (6-3, 2 KO), Krzysztof Warekso (1-0) i Krzysztof Włodarczyk (0-1) - Jeżeli sytuacja się wyklaruje to wystąpi Oleksandr Babanov (3-0, 2 KO), któremu planuję starcie z mocnym rywalem. Być może wystąpi także Timur Kuzachmedow (7-2-2, 2 KO). Ale to nie koniec fight cardu. 42 event Chorten Boxing Production odbędzie się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego - powiedział Dariusz Snarski.

Add a comment

W nocy z piątku na sobotę gali w Wenecji (na Florydzie) swój amerykański debiut zawodowy zaliczy Michał Olaś (9-0, 8 KO), promowany od niedawna przez Andrzeja Fonfarę. Rywalem warszawianina będzie Amerykanin Kevin Brown (2-9, 1 KO). Transmisja z gali w systemie PPV na stronie ubc.live.

Add a comment

Amerykanin Kevin Brown (2-9, 1 KO) będzie przeciwnikiem Michała Olasia (9-0, 8 KO) w pierwszym zawodowym występie niepokonanego Polaka w Stanach Zjednoczonych. 

Występujący w kategorii junior ciężkiej 30-letni warszawianin podpisał niedawno kontrakt menadżerski z Andrzejem Fonfarą i kolejne pojedynki toczył będzie za Oceanem. Pierwszy z nich odbędzie się 17 lipca podczas gali w miejscowości Venice a Florydzie. 

Transmisja z piątkowej imprezy organizowanej przez Melvina "Chico" Rivasa dostępna będzie w systemie PPV na stronie ubc.live.

Add a comment

Boksujący w kategorii junior ciężkiej Michał Olaś (9-0, 8 KO) otrzymał od urzędu imigracyjnego USA wizę pracowniczą i może oficjalnie rozpocząć amerykański etap swojej zawodowej kariery.

Niepokonany warszawianin, który podpisał kontrakt menadżerski z Andrzejem Fonfarą, wystąpi 17 lipca na gali w Venice na Florydzie organizowanej przez Melvina "Chico" Rivasa, byłego trenera m.in. Patryka Szymańskiego i Macieja Sulęckiego. 

Jak zdradził niedawno Fonfara, zainteresowanie skrzyżowaniem rękawic z Olasiem wyraził kilka tygodni temu Terweł Pulew (15-0, 12 KO), jednak późno przedstawiona oferta z obozu utytułowanego na ringach amatorskich Bułgara na razie została odrzucona.

Add a comment

Wbrew temu co podaje statystyczny portal bokserski Boxrec 11 lipca na gali w Biloxi w USA nie dojdzie do walki pomiędzy Michałem Olasiem (9-0, 8 KO) i Terwełem Pulewem (15-0, 12 KO). 

Prawdziwa jest natomiast inna informacja Boxrecu na temat planów niepokonanego Polaka - że zaboksuje 17 lipca na gali organizowanej na Florydzie.

Michał Olaś, którego menadżerem jest Andrzej Fonfara, od kilku tygodni mieszka w Chicago. Warszawianin niedawno zaliczył obóz treningowy w Miami, teraz trenuje w Wietrznym Mieście z Bogdanem Maciejczykiem.

Add a comment

Niepokonany na zawodowych ringach Michał Olaś (9-0, 8 KO) jest już na Florydzie, gdzie przygotowuje się do amerykańskiego debiutu.  

- Melduję się na obozie w Miami - zakomunikował na Facebooku podopieczny Andrzeja Fonfary. - Znajduję się tutaj nie przypadkowo, gdyż Floryda jako jeden z pierwszych Stanów pozwoliła na organizację gal bokserskich w formacie PPV. Inspirowany Rockym, zawsze marzyłem o tym żeby móc trenować w Miami i stało się!

- Treningi odbywają się w legendarnym klubie bokserskim przy piątej ulicy na South Beach. Mam okazję sparować z kilkoma zawodnikami z różnych części świata więc na pewno będzie to owocny czas. W 5th St. GYM Trenowali między innymi Muhammad Ali, Joe Louis, Rocky Marciano. (...) Co do walki Fonfara Management trzyma rękę na pulsie i jak tylko pojawi się jakaś ciekawa oferta, na pewno z niej skorzystamy. Zostaje mi tylko ciężko trenować, sparować i cieszyć się słońcem w Miami - napisał boksujący w kategorii junior ciężkiej Michał Olaś.

Add a comment