Patronat medialny


 Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z interkontynentalnym czempionem IBF wagi półciężkiej Pawłem Stępniem  (15-0-1, 12 KO), który szykuje się do jesiennego powrotu na ring. 

Add a comment

Jesienią kolejną walkę stoczy jeden z najbardziej utalentowanych polskich pięściarzy Paweł Stępień (15-0-1, 12 KO). Zapraszamy do obejrzenia migawki z treningu niepokonanego szczecinianina z Jurim Wachtierowem. 

Add a comment

Paweł Stępień (15-0-1, 12 KO) spędził kilka ostatnich dni w Dzierżoniowie, pomagając Mateuszowi Masternakowi (44-5, 29 KO) w przygotowaniach do występu na gali KnockOut Boxing Night zaplanowanej na 28 sierpnia w Mrągowie. Niepokonany szczecinianin przy okazji zaliczył kilka treningów technicznych pod okiem Piotra Wilczewskiego.

Więcej wywiadów i materiałów wideo na kanale Youtube >>

Add a comment

Paweł Stępień (15-0-1, 12 KO) jest zadowolony z przebiegu sparingów z Mateuszem Masternakiem (44-5, 29 KO), któremu pomaga przygotować się do zaplanowanej na 28 sierpnia walki z Mohammadem Alim Bayatem (17-2-1, 17 KO) na gali KnockOut Boxing Night w Mragowie.

- Takie sparingi dają mi sto razy więcej niż sparingi, które miałem czasem przed swoimi walkami, gdy przyjeżdżało do mnie dwóch chłopaków, którzy po prostu chcieli zarobić, a nie potrafili mnie w żaden sposób zmotywować do mocnej pracy - przyznaje niepokonany szczecinianin. 

- Ja podczas sparingu muszę czuć zagrożenie ze strony rywala i wiedzieć, że za każdy błąd mogę zapłacić. Tak jest właśnie z Mateuszem - zdradza podopieczny Jurija Wachtierowa.

Stępień w maju zdobył pas IBF International, dzięki czemu zadebiutował się w rankingu federacji IBF. Polskiego pięściarza sklasyfikowano jednak omyłkowo w wadze junior ciężkiej a nie w półciężkiej, w której startuje od początku zawodowej kariery.

-  Mnie ta sytuacja wcale nie bawi, bo jeśli ktoś zobaczy moje nazwisko w rankingu, potem sprawdzi je na Boxrec i przekona się, że boksuję w innej wadze, to uzna mój ranking IBF za pomyłkę. Dlatego liczę, że ten błąd zostanie naprawiony jak najszybciej - mówi bokser KnockOut Promotions, który na ring powinien powrócić jesienią: - Mam nadzieję, że w kolejnym tygodniu uda się dopiąć spotkanie z Andrzejem Wasilewskim i ustalimy, co dalej.

Add a comment

Nazwiska czterech polskich pięściarzy znalazły się w najnowszym rankingu federacji IBF. Najwyżej klasyfikowany jest Michał Cieślak, który zajmuje drugą pozycję w rankingu wagi junior ciężkiej. Pierwsze miejsce w tej kategorii wagowej jest nieobsadzone.

Ósmy w kategorii cruiser jest Mateusz Masternak, który niedawno zdobył pas IBF International, pokonując na punkty Adama Balskiego. Debiut w rankingu International Boxing Federation zaliczył Paweł Stępień. Najlepszy polski pięściarz wagi półciężkiej znalazł się na trzynastym miejscu w rankingu kategorii junior ciężkiej, chociaż prawdopodobnie od przyszłego miesiąca będzie klasyfikowany w swojej naturalnej kategorii wagowej. 

Jedenasty w kategorii średniej jest Kamil Szeremeta. Polak, który w grudniu boksował o mistrzowski pas w limicie do 72,5 kg, ma 19 czerwca przystąpić do pojedynku z Jaime Munguią.

Add a comment

Paweł Stępień (15-0-1, 12 KO) znokautował w piątej rundzie Deneba Diaza (14-1, 11 KO) podczas gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. Polak zdobył w ten sposób pas IBF Intercontinental wagi półciężkiej.

Pojedynek od początku przebiegał pod dyktando Stępnia, który spychał przeciwnika do obrony i kontrolował tempo walki. Diaz starał się kontrować mocnymi uderzeniami w półdystansie, jednak jego akcje w większości zatrzymywały się na gardzie zawodnika grupy KnockOut Promotions.

Wraz z upływem kolejnych rund, Diaz opadał z sił, a Stępień zadawał coraz więcej ciosów. Polak regularnie trafiał na korpus, co dodatkowo osłabiało przeciwnika. W piątej rundzie po jednym z ciosów na wątrobę Diaz obrócił się bokiem, opuścił ręce i zainkasował mocne uderzenie z prawej rękawicy na szczękę.

Dla Stępnia była to pierwsza wygrana po blisko rocznej przerwie od ringowych występów. Zdobyty tytuł pozwoli Polakowi zadebiutować w rankingu federacji IBF.

Add a comment

Paweł Stępień (14-0-1, 11 KO) odlicza godziny przed powrotem na ring. W niedzielę na gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie pięściarz ze Szczecina stoczy swoją pierwszą tegoroczną walkę. Stawką pojedynku z Dennebem Diazem (14-0, 11 KO) będzie tytuł IBF Intercontinental wagi półciężkiej.

- Nie mogę doczekać się tego pojedynku. Trzeci miesiąc bardzo mocno pracuję na treningach - powiedział Stępień w rozmowie z TVP Sport.

- Przede wszystkim uczę się nowego ruchu prawej ręki, ponieważ operacja mi to zaburzyła. Jest jednak coraz lepiej i myślę, że w tej walce będę już gotowy pokazać moc prawej ręki - dodał szczecinian.

27-letni Diaz po raz ostatni boksował w styczniu, nokautując w czwartej rundzie Leo Cassianego. Większość zawodowych pojedynków niepokonany na zawodowych ringach pięściarz stoczył dotychczas w rodzinnej Kolumbii.

Główną atrakcją niedzielnej gali będzie pojedynek o pas WBC International wagi bridger pomiędzy Arturem Szpilką i Łukaszem Różańskim. Kibice zobaczą także m.in. pojedynek o tytuł IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej pomiędzy Mateuszem Masternakiem i Adamem Balskim. Transmisja wyłącznie w Pay-Per-View na KBNTV.PL.

Kup PPV na galę Szpilka - Różański za 17,99 PLN >> 

 

Add a comment

Paweł Stępień (14-0-1, 11 KO) w niedzielę na gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie stoczy swoją pierwszą tegoroczną walkę. Stawką pojedynku z Dennebem Diazem (14-0, 11 KO) będzie tytuł IBF Intercontinental wagi półciężkiej - informuje oficjalna strona internetowa International Boxing Federation.

27-letni Diaz po raz ostatni boksował w styczniu, nokautując w czwartej rundzie Leo Cassianego. Większość zawodowych pojedynków niepokonany na zawodowych ringach pięściarz stoczył dotychczas w rodzinnej Kolumbii.

Zwycięzca tej walki znajdzie się w czołowej piętnastce w rankingu IBF. Mistrzem świata tej organizacji jest Artur Beterbijew, z którym zawodnik ze Szczecina miał okazję sparować.

Główną atrakcją niedzielnej gali będzie pojedynek o pas WBC International wagi bridger pomiędzy Arturem Szpilką i Łukaszem Różańskim. Kibice zobaczą także m.in. pojedynek o tytuł IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej pomiędzy Mateuszem Masternakiem i Adamem Balskim. Transmisja wyłącznie w Pay-Per-View na KBNTV.PL.

Kup PPV na galę Szpilka - Różański za 17,99 PLN >> 

 

Add a comment

30 maja na gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie kolejny zawodowy pojedynek stoczy Paweł Stępień (14-0-1, 11 KO). Dla 30-letniego pięściarza ze Szczecina będzie to powrót na ring po blisko rocznej przerwie.

W ostatnim etapie przygotowań do występu w stolicy Podkarpacia, Stępniowi w sparingach pomaga były mistrz Europy Kamil Szeremeta. Pięściarze w przeszłości mieli już okazję do współnych sesji sparingowych.

- W poniedziałek rano zostałem poproszony o pomoc w sparingach dla naszego orła Pawła Stępnia. Przejechałem 1150 km i od razu stoczyliśmy 8 rund sparingu. Lubię pomagać i kocham to co robię - mówi Szeremeta.

- Tylko dzięki wspólnym sparingom oraz wspólnej pomocy możemy coś zdziałać i podnosić poprzeczkę swoich umiejętności. Paweł 30 maja na gali w Rzeszowie stoczy swoją walkę, trzymamy wszyscy kciuki za naszego za Polaka - doadaje białostoczanin.

Główną atrakcją gali KBN 15 w Rzeszowie będzie pojedynek o pas WBC International wagi bridger pomiędzy Arturem Szpilką i Łukaszem Różańskim. Kibice zobaczą także w akcji m.in. Mateusza Masternaka, Adama Balskiego i Damiana Kiwiora. Specjalną atrakcją będą pojedynki Szymona "Taxi Złótówy" Września z Tomaszem "Fit Dzikiem" Łomnickim oraz Michała Choińskiego z Barkiem Graczykiem - obaj występowali w hitowym reality-show "Hotel Paradise". 

Kup PPV na galę Szpilka - Różański za 17,99 PLN >>

 

Add a comment