Patronat medialny


 


Dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Anthony Joshua (24-3, 22 KO) zapowiedział, że jeśli przegra w sobotę z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO), to zakończy zawodową karierę. Pojedynek będzie główną atrakcją gali organizowanej w O2 Arena w Londynie.

- Jeśli przegram, to zakończę karierę. Nie zamierzam walczyć z ludźmi, a jeśli oni będą chcieli, żebym odszedł na emeryturę, to tak zrobię. Nie zamierzam też na siłę przekonywać kibiców, jeśli oni się ode mnie odwrócą - powiedział Brytyjczyk.

- Kiedy zakończę karierę, porzucę wszystkie stresy i presję. Wtedy będę odpoczywał i nie będę nikim się przejmował. Nakładacie na mnie sporo presji, więc kiedy to ze mnie zejdzie, to będę się cieszył i kochał życie - dodał Joshua.

W Londynie dojdzie także m.in. do walki pomiędzy mistrzem Europy wagi średniej Matteo Signanim (32-6-3, 12 KO) i Felixem Cashem (16-0, 10 KO). Kibice zobaczą w akcji również Fabio Wardleya, który zmierzy się Michaelem Coffie w pojedynku o pas WBA Continental wagi ciężkiej. Wydarzenie pokaże na żywo DAZN.

ZOBACZ POWRÓT ANTHONY'EGO JOSHUY NA DAZN >>

Add a comment

Anthony Joshua (24-3, 22 KO) przyznał, że po drugiej porażce z rąk Oleksandra Usyka (20-0, 13 KO) porzucił już marzenie o zdobyciu kompletu mistrzowskich pasów kategorii ciężkiej. 

- Już z tym skończyłem - ta cała gadka o bezdyskusyjnym mistrzostwie to tylko ból głowy. Tyle czasu się za tym uganiałem - same zmartwienia. Teraz chcę po prostu zdobyć któryś z tytułów - deklaruje AJ. 

Joshua w sobotę na gali w Londynie zmierzy się z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO). W Polsce pojedynek będzie można obejrzeć na platformie DAZN.

ZOBACZ POWRÓT ANTHONY'EGO JOSHUY NA DAZN >>

Add a comment

Już w najbliższą sobotę w Londynie Anthony Joshua (24-3, 22 KO) wróci na ring po dwóch porażkach z Oleksandrem Usykiem, krzyżując rękawice z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO). Wczoraj rozpoczął się cykl imprez poprzedzających pojedynek.

Add a comment

Anthony Joshua (24-3, 22 KO) jest wymieniany jako jeden z kandydatów do roli kolejnego rywala Tysona Fury'ego (33-0-1, 24 KO). AJ nie spodziewa się, jednak, by w przypadku ewentualnych pertraktacji warunków pojedynku mógł liczyć na hojność "Króla Cyganów".

- Skoro on daje podział 70 do 30 za walkę o bezdyskusyjne mistrzostwo świata wagi ciężkiej już bezdyskusyjnemu czempionowi kategorii junior ciężkiej i zunifikowanemu wagi ciężkiej, to wyobraźcie sobie, co zaproponuje mi. To jakiś koszmar! - stwierdził Joshua.

Anthony Joshua na ring powróci 1 kwietnia starciem z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO). Dla Brytyjczyka będzie to pierwszy występ od czasu drugiej porażki z Oleksandrem Usykiem w sierpniu ubiegłego roku.

Add a comment

Anthony Joshua (24-3, 22 KO) skomentował zamieszanie wokół zakończonych niepowodzeniem negocjacji na temat walki Tysona Fury'ego (33-0-1, 24 KO) z Oleksandrem Usykiem (20-0, 13 KO).

- Widzicie, przez jaki szajs oni muszą teraz przechodzić. To szaleństwo! Dobrze, że ludzie dowiedzieli się, z czym się trzeba zmagać, żeby dogadać pojedynek. Ja z Usykiem zrobiliśmy dwie dobre walki - powiedział Joshua, który pod koniec ubiegłego roku sam musiał toczyć internetowe pertraktacje z Furym.

Jeśli wierzyć słowom Oleksandra Krasiuka, Usyk za walki z Joshuą zainkasował trzykrotność tego, co mógłby zarobić za starcia z Furym.

Add a comment

1 kwietnia w Londynie Anthony Joshua (24-3, 22 KO) wróci na ring po dwóch porażkach z Oleksandrem Usykiem, krzyżując rękawice z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO). Promotor byłego mistrza świata wagi ciężkiej Eddie Hearn przestrzega przed lekceważeniem rywala z USA.

- Ludzie mówią, że to prosta walka, ale tak wcale nie jest! - przekonuje szef Matchroom Boxing. - Fakty są takie, że on dwa poprzednie pojedynki przegrał z liderem rankingów P4P, ale widzieliście jego emocje po ostatniej walce.

- Franklin wyjdzie do ringu pewny siebie po starciu z Whytem, a teraz wygląda dodatkowo jakby był z 10 kilo lżejszy. To będzie ważny moment w karierze Anthony'ego. Ludzie mówią o jego walkach z Wilderem, Whytem czy Furym, ale on najpierw musi wygrać 1 kwietnia! - dodaje Hearn.

Add a comment

Eddie Hearn złożył wizytę w Dallas Anthony'emu Joshui (24-3, 22 KO), który pod okiem nowego trenera Derricka Jamesa szykuje się do zaplanowanej na 1 kwietnia walki z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO). Na opublikowanym w mediach społecznościowych zdjęciu AJ wygląda naprawdę mocno...

Add a comment

Kilka tysięcy biletów na walkę pomiędzy dwukrotnym mistrzem świata wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (24-3, 22 KO) i Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO) wciąż pozostaje w sprzedaży. Pojedynek będzie główną atrakcją gali organizowanej 1 kwietnia w O2 Arenie w Londynie.

W sprzedaży są cały czas dostępne bilety na wszystkie sektory, poza rzędami umieszczonymi najbliżej ringu. Wydarzenie z wysokości trybun będzie mogło obejrzeć maksymalnie 20 tysięcy kibiców.

Joshua zaboksuje po raz pierwszy przed własną publicznością po półtorarocznej przerwie. Brytyjczyk wróci w ten sposób na ring po dwóch porażkach z Oleksandrem Usykiem. Franklin w ostatnim ringowym występie przegrał na punkty z Dillianem Whytem.

W Londynie dojdzie także do walki pomiędzy mistrzem Europy wagi średniej Matteo Signanim (32-6-3, 12 KO) i Felixem Cashem (16-0, 10 KO). Potwierdzono również, że kibice zobaczą podczas tej imprezy walkę byłego pretendenta do pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej Craiga Richardsa (17-3-1, 10 KO) z Ricardsem Bolotniksem (19-6-1, 8 KO).

Add a comment

Anthony Joshua (24-3, 22 KO) ostro szykuje się do zaplanowanej na 1 kwietnia walki z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO). Jak pisze w mediach społecznościowych, pod okiem nowego trenera Derricka Jamesa "wraca do podstaw".

Add a comment

Eddie Hearn jest przekonany, że walka Tysona Fury'ego (33-0-1, 24 KO) z Oleksandrem Usykiem (20-, 13 KO) była dla inwestorów z Arabii Saudyjskiej niewystarczająco interesującym wydarzeniem, by spełnić bardzo wysokie oczekiwania "Króla Cyganów" odnośnie gaży. W opinii szefa Matchroom Boxing sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej, gdyby zamiast Usyka rywalem Fury'ego był Anthony Joshua (24-3, 22 KO).

- To nie jest wystarczająco duży pojedynek - powiedział Hearn IFL TV. - Nieduży, jak na pieniądze, których chciał Fury, bo nie ma w nim Joshuy. 

- Tylko Joshua mógłby wygenerować tam takie kwoty, ale miejmy nadzieję, że uda się doprowadzić do starcia Fury - Joshua i wtedy Tyson dostanie tyle, ile sobie życzył - dodał promotor AJ-a.

Wobec fiaska rozmów z Saudyjczykami aktualnie prowadzone są negocjacje w sprawie organizacji walki Fury - Usyk na Wembley 29 kwietnia.

Add a comment

Eddie Hearn w rozmowie z IFL TV oświadczył, że gotów jest powrócić do tematu walki Anthony'ego Joshuy (24-3, 22 KO) z Tysonem Furym (33-0-1, 24 KO). Aktualnie ekipa "Króla Cyganów" negocjuje warunki ewentualnego pojedynku z Oleksandrem Usykiem (20-0, 13 KO), do którego miałoby dojść 29 kwietnia w Londynie, jednak nie ma pewności, czy rozmowy te zakończą się sukcesem.

- Jeśli Usyk nie będzie rywalem Fury'ego, to Joshua może walczyć z Furym, latem. Nie bądźcie zaskoczeni, jeśli latem do takiej walki by doszło. To dużo większa rzecz niż Fury - Usyk - stwierdził promotor AJ-a.

Anthony Joshua, który w swoich dwóch ostatnich występach przegrywał z Oleksandrem Usykiem, na ring wróci 1 kwietnia bojem z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO).

Add a comment

1 kwietnia pojedynkiem z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO) na gali grupy Matchroom Boxing w Londynie na ring powróci były mistrz świata wagi ciężkiej Anthony Joshua (24-3, 22 KO). Dziś pięściarze spotkali się na konferencji prasowej.

Add a comment

Jermain Franklin (21-1, 14 KO), który 1 kwietnia w Londynie zmierzy się z Anthonym Joshuą (24-3, 22 KO), kwestionuje sportowy dorobek swojego rywala. 

- Nie chcę powiedzieć, że uciekał przed Wilderem, ale jednak to dziwne, jak ta sytuacja z Wilderem się potoczyła, a potem nie zawalczył także z Furym - stwierdził Amerykanin. - Dobrze wiem, jak to działa w boksie: albo po prostu kogoś unikasz albo twój team odradza ci walkę. 

W opinii Franklina nawet wygrana nad Władimirem Kliczką nie może być dla Wyspiarza szczególnym powodem do dumy: - Pokonał po prostu podstarzałego Kliczkę - ocenił.

Dla Anythony'ego Joshuy konfrontacja z Jermainem Franklinem, który do tej pory uległ tylko Dillianowi Whyte'owi, będzie powrotem na ring po drugiej porażce z Oleksandrem Usykiem.

Add a comment

Anthony Joshua (24-3, 22 KO) potwierdził oficjalnie w miniony weekend, że jego nowym trenerem będzie Derrick James. Ceniony szkoleniowiec zastąpi w narożniku AJ-a Roberta Garcię, który przygotowywał Brytyjczyka do rewanżu z Oleksandrem Usykiem. 

Joshua, który między liny powróci 1 kwietnia pojedynkiem z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO), wyleciał już do Teksasu, gdzie szykował się będzie do zbliżającego się występu. W przypadku zwycięstwa w kolejnym boju były czempion wagi ciężkiej ma zmierzyć się latem z Dillianem Whytem.

Add a comment

1 kwietnia w Londynie pojedynkiem z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO) na ring po dwóch przegranych z Oleksandrem Usykiem powrócić ma były czempion wagi ciężkiej Anthony Joshua (24-3, 22 KO). W opinii Eddiego Hearna zbliżająca się walka będzie miała ogromne znaczenie dla sportowej przyszłości jego podopiecznego.

- Jest duże presja przy tym powrocie, bo jeśli AJ nie wygra, to będzie miał wielki problem - ocenił szef Matchroom Boxing w rozmowie z BBC 5 Live Boxing.

Hearn skomentował też głosy krytykujące klasę rywala Joshuy, który w swoim poprzednim występie przegrał na punkty po zaciętym boju z Dillianem Whytem. - Tyson Fury po zwycięstwach nad Wilderem pokonał Whyte'a, a potem zawalczył z Dereckiem Chisorą. Anthony dwa razy przegrywał z Usykiem i bierze Franklina, który w opinii wielu był lepszy od Whyte'a. To naprawdę będzie trudna walka.

Add a comment

Eddie Hearn w rozmowie z MMAFighting stwierdził, że byłby zainteresowany organizacją pojedynku Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) z Francisem Ngannou, byłym czempionem wagi ciężkiej UFC, który swój tytuł stracił niedawno w wyniku konfliktu z federacją. 

- Chcielibyśmy się zaangażować w karierę Ngannou. Jego walka z Joshuą byłaby jedną z największych do zrobienia w sporcie - powiedział szef grupy Matchroom Boxing.

Anthomny Joshua, który w ostatnim występie przegrał (po raz drugi) na punkty z Oleksandrem Usykiem, między liny ma powrócić 1 kwietnia starciem z Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO). 

Add a comment

Amerykańskie i brytyjskie media informują, że ustalono warunki walki pomiędzy dwukrotnym mistrzem świata wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (24-3, 22 KO) i Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO). Pojedynek ma odbyć się 1 kwietnia w O2 Arena w Londynie.

Oficjalne potwierdzenie miejsca oraz daty walki ma nastąpić jeszcze w tym tygodniu. Wydarzenie będzie pokazywane przez DAZN. W wybranych krajach będzie to transmisja w systemie Pay-Per-View.

Joshua wróci w ten sposób na ring po dwóch porażkach z Oleksandrem Usykiem. Franklin w ostatnim ringowym występie przegrał na punkty z Dillianem Whytem.

Add a comment

W przyszłym tygodniu ma zostać oficjalnie potwierdzone nazwisko kolejnego rywala Anthony'ego Joshuy (24-3, 22 KO) - zdradził Eddie Hearn. Dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej wróci na ring 1 kwietnia na gali organizowanej w Londynie.

Brytyjczyk będzie do tego występu przygotowywał się w USA pod skrzydłami nowego trenera Derrika Jamesa. Hearn wyjawił, że Joshua w kwietniu zmierzy się z zawodnikiem praworęcznym, co wyklucza pojawiające się w mediach spekulacje o skrzyżowaniu rękawic z Otto Wallinem i Demseyem McKeanem.

Joshua wiosną prawdopodobnie stoczy walkę z Amerykaninem Jermainem Franklinem (21-1, 14 KO). Brytyjczyk wróci w ten sposób na ring po dwóch porażkach z Oleksandrem Usykiem. Anglik w tym roku ma stoczyć trzy zawodowe pojedynki.

Add a comment

Nie Demsey McKean a Jermaine Franklin (21-1, 14 KO) jest - według Daily Sport - faworytem do roli kolejnego przeciwnika byłego czempiona wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (24-3, 22 KO). 

Joshua, który w ostatnim występie przegrał z Oleksandrem Usykiem, między liny powróci1 kwietnia w Londynie. Franklin jedyną zawodową porażkę poniósł z rąk Dilliana Whyhte'a, z którym AJ ma zmierzyć się w lipcu.

Add a comment

Eddie Hearn w rozmowie z IFL TV zdradził, że w lipcu chciałby zorganizować rewanżowy pojedynek Anthony'ego Joshuy (24-3, 22 KO) z Dillianem Whytem (29-3, 19 KO).

AJ, który w ostatnich dwóch występach przegrywał z Oleksandrem Usykiem, na ring powrócić ma 1 kwietnia. W przypadku zwycięstwa w kwietniu i lipcu Brytyjczyk miałby po raz kolejny zaboksować w grudniu.

Dillian Whyte po raz ostatni wychodził między liny w listopadzie, wygrywając na punkty z Jermainem Franklinem. Osiem miesięcy wcześniej uległ przez nokaut Tysonowi Fury'emu.

Add a comment

Derrick James ma zostać nowym trenerem byłego mistrza świata wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (24-3, 22 KO) - podaje NoSmokeBoxing, powołując się na swoje źródła.

Prowadzący swój gym w Dallas James jest szkoleniowcem m.in. zunifikowanego czempiona kategorii półśredniej Errola Spence'a Jr i bezdyskusyjnego mistrza dywizji superpółśredniej Jermella Charlo. 

Joshua powróci na ring 1 kwietnia w Londynie, gdzie jego przeciwnikiem ma być niepokonany Demsey McKean (22-0, 14 KO). 

Add a comment

Wg nieoficjalnych doniesień, na które powołują się liczne bokserskie media zagraniczne, najbliższym rywalem Anthony'ego Joshuy (24-3, 22 KO) będzie Demsey McKean (22-0, 14 KO). 

Mierzący 198 cm niepokonany Australijczyk miał okazję w przeszłości sparować z AJ-em, gdy ten szykował się do starcia z Oleksandrem Usykiem.

Współpracujacy z grupą Matchroom Boxing McKean w lutym ubiegłego roku boksował na gali Cieślak - Okolie w Londynie, notując wygraną z Willem Nasio.

Add a comment

Anthony Joshua (24-3, 22 KO) stoczy kolejny zawodowy pojedynek 1 kwietnia na gali organizowanej w hali O2 w Londynie. Jak informuje Eddie Hearn, dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej będzie przygotowywał się do tego występu w Stanach Zjednoczonych.

Szef Matchroom Boxing nie zdradził, jak będzie wyglądał ostatecznie sztab treningowy Brytyjczyka, który do ostatniego ringowego występu przygotowywał się z Robertem Garcią. Treningi w USA pięściarz ma rozpocząć w przyszłym tygodniu.

Jeszcze niedawno Hearn zapowiadał, że zwycięzca listopadowej walki pomiędzy Whytem i Jermainem Franklinem będzie prawdopodobnie kolejnym przeciwnikiem Joshuy. Na ewentualny rewanż Joshua - Whyte trzeba jednak będzie poczekać co najmniej do lata przyszłego roku.

Add a comment