Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Maciej Miszkiń odwiedził w Kalifornii Saula Alvareza (60-2-2, 39 KO), który szykuje się aktualnie do walki z Jaime Munguią (43-0, 34 KO). Jedynym ze sparingpartnerów Meksykanina jest Maciej Sulęcki. - Chciałem z bliska zobaczyć Alvareza na treningu, sprawdzić jak się rusza, a przy okazji, jeśli będę mógł, pomogę jakoś Maćkowi - relacjonuje "Polski Canelo".

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (18-0, 12 KO) prezentował bardzo dobrą formę na sparingach przed sobotnim występem na gali w Zakopanem. 25-latek w ostatnich tygodniach miał okazję sparować m.in. z byłym mistrzem świata wagi super średniej Vincentem Feigenbutzem (33-3, 27 KO).

- Czerkaszyn w Polsce masakruje wszystkich na sparingach. Feigenbutz nie mógł go dotknąć - powiedział w magazynie "W Ringu" Maciej Miszkiń, który miał okazję oglądać sesje sparingowe swojego byłego ringowego rywala.

- Fiodorowi trzeba podnosić poprzeczkę i sparingi nie są problemem, ponieważ on sparuje z naprawdę dobrymi zawodnikami w Polsce oraz za granicą - dodał Miszkiń.

W sobotę na gali Nosalowy Dwór Knockout Boxing Night 18 podopieczny trenera Andrzeja Liczika zmierzy się z Gonzalo Corią (18-4, 7 KO). Dla Czerkaszyna będzie to trzeci tegoroczny występ.

Add a comment

Maciej Miszkiń znany jest z tego, że "testuje" wszystkich zagranicznych trenerów przybywających do Polski. Wczoraj "Handsome" zawitał do KnockOut Gymu, by potarczować z Harrym Keittem.

Add a comment

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Maciejem Miszkiniem, byłym pięściarzem zawodowym, a obecnie trenerem boksu i ekspertem telewizyjnym. W wywiadzie m.in. o internetowym hejcie, ostatnim zamieszaniu wokół Artura Szpilki i o współpracy ze stacjami Polsat Sport i TVP Sport.

Add a comment

- Jeśli Wach będzie aktywny, to może wygrać przed czasem, ale jeśli będzie ospały, to przegra - mówi Maciej Miszkiń, analizując sobotnią walkę Artura Szpilki z Mariuszem Wachem. Pojedynek będzie głównym wydarzeniem gali Knockout Boxing Night #5 w Gliwicach.

 

Add a comment