Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Revaz Karelishvili (8-2, 7 KO) będzie kolejnym zawodowym rywalem Pawła Wierzbickiego (2-0, 2 KO) - poinformował na Twitterze promotor Tomasz Babiloński. Do pojedynku dojdzie 9 września na gali w Radomiu. 

Dla 23-letniego zawodnika wagi ciężkiej z Sokółki będzie to trzeci profesjonalny występ na przestrzeni niespełna czterech miesięcy. Dwa poprzednie "Wierzba" rozstrzygnął szybko przed czasem. 

Główną atrakcją radomskiej gali będzie inna konfrontacja w królewskiej dywizji - pomiędzy Krzysztofem Zimnochem (22-1-1, 15 KO) i Joeyem Abellem (33-9, 31 KO). Podczas tej samej imprezy rozegrany zostanie także ciekawa walka, z udziałem Siergieja Werwejki (6-1, 4 KO) i Nagy Aguilery (20-9, 14 KO). Ponadto Albert Sosnowski (49-8-2, 30 KO) skrzyżuje rękawice z Łukaszem Różańskim (6-0, 5 KO).

 Kup bilet, zobacz na żywo walki Zimnoch - Abell i Sosnowski - Różański >>

Add a comment

9 września na gali w Radomiu trzecią zawodową walkę stoczy utalentowany pięściarz wagi ciężkiej Paweł Wierzbicki (2-0, 2 KO). Nazwisko rywala zawodnika z Sokółki nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone. Głównym wydarzeniem tej imprezy będzie pojedynek Krzysztofa Zimnocha z mocno bijącym Amerykaninem Joey'em Abellem.

 

Kup bilet, zobacz na żywo walki Zimnoch - Abell i Werwejko - Aguilera >> 

Add a comment

- Uczę się boksu zawodowego i na razie wiele mi brakuje do najlepszych rodaków. W ostatnich latach wygrywałem mistrzostwa Polski w pięściarstwie olimpijskim, ale to już przeszłość - mówi w rozmowie z PAP Paweł Wierzbicki (1-0, 1 KO), który jutro na gali w Międzyzdrojach w swojej drugiej profesjonalnej walce zmierzy się z Mishą Manukyanem (8-5, 7 KO). 

- Chcę stoczyć kilka pojedynków w ojczyźnie i może uda się wyjechać na treningi, sparingi do Anglii. Być może tam stoczę następne walki. Trener Potapczyk ma kontakt ze szkoleniowcem mistrza świata Anthony'ego Joshuy - planuje bokser z Sokółki, który jako zawodowiec mierzy bardzo wysoko.

- Wicemistrzem świata już byłem, teraz kolej na mistrzostwo. Oczywiście, potrzebuję sporo czasu. Dziś w ścisłej czołówce polskiej wagi ciężkiej są Tomasz Adamek, Adam Kownacki i Artur Szpilka, mimo że ostatnio przegrywał. Krzysiek Zimnoch twierdzi, że to on jest najlepszy, ale mija się z prawdą. A ja? Nie ma co mówić, stoczyłem dopiero jedną walkę - analizuje Wierzbicki.

Add a comment

Nie jak wcześniej zapowiadano Artur Nawrocki, a Misha Manukyan (8-5, 7 KO) będzie ostatecznie rywalem Pawła Wierzbickiego (1-0, 1 KO) podczas sobotniej gali w Międzyzdrojach. Pojedynek wagi ciężkiej zakontraktowano na sześć rund.

Wierzbicki na zawodowym ringu zadebiutował w maju, wygrywając przez techniczny nokaut z Pawłem Sowikiem. Mierzący 198 cm pięściarz z Sokółki ma także wystąpić podczas wrześniowej gali w Radomiu.

Głównym wydarzeniem gali w Międzyzdrojach będzie pojedynek o mistrzostwo Polski wagi półciężkiej pomiędzy Markiem Matyją i Dariuszem Sękiem. Podczas dziewiątej edycji Seaside Boxing Show wystąpi także m.in. Paweł Stępień i Mateusz Tryc.

Add a comment

19 sierpnia na gali w Międzyzdrojach drugi zawodowy pojedynek stoczy boksujący w kategorii ciężkiej Paweł Wierzbicki (1-0, 1 KO). Rywalem "Wierzby" będzie Artur Nawrocki (1-2, 0 KO). 

22-letni Wierzbicki, najlepszy polski super ciężki wśród amatorów w ostatnim czasie, w maju podpisał zawodowy kontrakt z grupą Sferis KnockOut Promotions. W pierwszym profesjonalnym występie pięściarz z Sokółki zastopował Pawła Sowika.

Głównym wydarzeniem gali w Międzyzdrojach będzie starcie o mistrzostwo Polski dywizji półciężkiej pomiędzy Markiem Matyją (13-1, 5 KO) i Dariuszem Sękiem (26-3-2, 8 KO).

Kup bilety na galę w Międzyzdrojach >>

Add a comment

20 maja na gali boksu w Poznaniu na zawodowym ringu zadebiutuje najlepszy polski bokser kategorii super ciężkiej Paweł Wierzbicki. Rywalem pięściarza z Sokółki będzie Ukrainiec Oleksand Pawliuk (2-1, 2 KO). Zapraszamy do obejrzenia fragmentów treningu medialnego zawodnika Sferis KnockOut Promotions.

Głównym wydarzeniem gali w Poznaniu będzie eliminator do tytułu mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Włodarczykiem (52-3-1, 37 KO) i Noelem Gevorem (22-0, 10 KO). Podczas gali w poznańskiej Arenie dojdzie także do ciekawie zapowiadającej się konfrontacji młodzieżowego mistrza świata WBC wagi super półśredniej Patryka Szymańskiego (17-0, 9 KO) z byłym mistrzem Europy Rafałem Jackiewiczem (48-16-2, 22 KO). 

Add a comment

20 maja na gali boksu w Poznaniu na zawodowym ringu zadebiutuje najlepszy polski bokser kategorii super ciężkiej Paweł Wierzbicki. Rywalem pięściarza z Sokółki będzie Ukrainiec Oleksand Pawliuk (2-1, 2 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z zawodnikiem Sferis KnockOut Promotions.

Add a comment

20 maja na gali boksu w Poznaniu na zawodowym ringu, w barwach grupy Sferis KnockOut Promotions, zadebiutuje najlepszy polski bokser kategorii super ciężkiej Paweł Wierzbicki. Rywalem pięściarza z Sokółki będzie Ukrainiec Oleksand Pawliuk (2-1, 2 KO). 

Mierzący 194 cm Wierzbicki to wicemistrz świata w kategorii młodzieżowców i wielokrotny mistrz Polski. Ma za sobą także występy w World Series of Boxing. 

Głównym wydarzeniem gali w Poznaniu będzie eliminator do tytułu mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej pomiędzy Krzysztofem Włodarczykiem (52-3-1, 37 KO) i Noelem Gevorem (22-0, 10 KO). Podczas gali w poznańskiej Arenie dojdzie także do ciekawie zapowiadającej się konfrontacji młodzieżowego mistrza świata WBC wagi super półśredniej Patryka Szymańskiego (17-0, 9 KO) z byłym mistrzem Europy Rafałem Jackiewiczem (48-16-2, 22 KO). 

Add a comment

Pojedynek w kategorii super lekkiej pomiędzy Łukaszem Wierzbickim (11-0, 6 KO) i Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO) będzie jedną z przedwalk siódmej edycji gali Polsat Boxing Night. 

Głównym wydarzeniem wieczoru imprezy organizowanej 24 czerwca w ERGO Arenie w Gdańsku będzie starcie wadze ciężkiej z udziałem Tomasza Adamka (50-5, 30 KO). Rywal "Górala" nie został jeszcze ogłoszony.

Add a comment