Patronat medialny


 


Maciej Sulęcki (29-2, 11 KO) może stoczyć swoją kolejną walkę na Wyspach Brytyjskich - zdradził Andrzej Wasilewski w magazynie "W Ringu" w Kanale Sportowym. Promotor polskiego pięściarza nie chciał jednak informować o rywalu byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi średniej.

Dla zawodnika z Warszawy byłby to powrót na ring po ponad rocznej przerwie. Sulęcki w czerwcu miał boksować w USA z Jaime Munguią, jednak postanowił wycofać się z tego pojedynku z powodu niesatysfakcjonujących warunków treningowych.

Walka z udziałem "Stricza" na Wyspach ma odbyć się na przełomie listopada i grudnia. Szef grupy KnockOut Promotions wyjawił, że rozmowy trwają, jednak nie zostały jeszcze sfinalizowane.

Add a comment

Po długim okresie zmagań z kwestiami prawnymi udało się zapewnić Maciejowi Sulęckiemu  (29-2, 12 KO) możliwość wylotu do Stanów Zjednoczonych. Wcześniej formalnie "Striczu" nie mógł wybrać się do USA ze względu na covidowe obostrzenia.

- Jest exceptions (zgoda na wjazd do USA) dla M. Sulęckiego!!! - zakomunikował w piątkowy wieczór na Twitterze promotor warszawianina Andrzej Wasilewski. 

- Długo czekaliśmy i jest, miesiąc przed datą eventu. Zaczynałem się się już niepokoić, ale dotrzymano słowa - dodał szef grupy KnockOut Poemotions, którego podopieczny 19 czerwca na gali DAZN zmierzy się z Jaime Munguią (36-0, 29 KO).  

Add a comment

19 czerwca na gali DAZN w El Paso kolejne walki stoczyć mają Maciej Sulęcki (29-2, 12 KO) i Fiodor Czerkaszyn (17-0, 11 KO). "Striczu" zaboksuje z Jaime Munguią (36-0, 29 KO). Rywal Czerkaszyna nie jest jeszcze znany. Zawodnicy KnockOut Promotions w oczekiwaniu na wylot do USA pomagają sobie wzajemnie podczas sparingów.

Add a comment

19 czerwca w teksańskim El Paso Maciej Sulęcki (29-2, 12 KO) zmierzyć ma się z Jaime Munugią (36-0, 29 KO). "Striczu" póki co trenuje w Polsce, ale chciałby jak najszybciej wylecieć za Ocean. Tymczasem promotorzy polskiego pięściarza walczą z przeciwnościami wynikającymi z obostrzeń covidowych i formalnościami związanymi z podróżą do USA.

Add a comment

Mateusz Tryc pomaga Maciejowi Sulęckiemu (29-2, 12 KO) w trakcie przygotowań do walki z Jaime Munugią (36-0, 29 KO). Pojedynek Polaka z byłym mistrzem świata wagi super półśredniej odbędzie się 19 czerwca w El Paso.

Wkrótce pięściarz z Warszawy wyleci do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędzi finałowe tygodnie przygotowań. Do USA swoje treningi przeniesie także Fiodor Czerkaszyn, który podczas tej samej gali zadebiutuje przed amerykańską publicznością.

W El Paso dojdzie także do pojedynku Bektemira Melikuziewa (7-0, 6 KO) z Gabrielem Rosado (25-13-1, 14 KO). Melikuziew niedawno przymierzany był do walki z Sergiejem Kowaliowem, jednak do tego starcia ostatecznie nigdy nie doszło. 

Add a comment

19 czerwca w El Paso dojdzie do walki Macieja Sulęckiego (29-2, 11 KO) z byłym mistrzem świata wagi super półśredniej Jaime Munguią (36-0, 29 KO). Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z świętującym dziś 32. urodziny "Striczem", w której między innymi o meksykańskim rywalu, "polskim piekiełku" i zmianie trenera z Piotra Wilczewskiego na Pawła Kłaka oraz planie przygotowań do czerwcowego starcia.

Add a comment

Maciej Sulęcki (29-2, 12 KO) i Jaime Munguia (36-0, 29 KO) są pewni siebie przed zaplanowaną na 19 czerwca walką na gali w El Paso. Pięściarze skrzyżują rękawice w walce wieczoru imprezy pokazywanej przez platformę DAZN.

- Było sporo zmian w ostatnim czasie, ale jestem zadowolony, że dojdzie do tej walki. Wiem, że wygrana z Munguią przybliży mnie do kolejnej walki o mistrzostwo świata. Zwycięstwo jest dla mnie bardzo ważne. Czuję się świetnie i jestem gotowy pokazać, że mogę wygrywać z najlepszymi w wadze średniej - powiedział Sulęcki.

- Wiem, że walka z Sulęckim będzie widowiskowa. To wspaniały pięściarz i na pewno pokaże się z dobrej strony przed kibicami w El Paso oraz wszystkimi, którzy będą oglądać to w domu - stwierdził Munguia.

Dla pięściarza z Meksyku będzie to trzeci pojedynek od przejścia do kategorii średniej. Wcześniej Munguia dzierżył mistrzowski pas w limicie wagi super półśredniej.

Add a comment

Andrzej Wasilewski potwierdził na Twitterze, że 19 czerwca w El Paso dojdzie do walki Macieja Sulęckiego (29-2, 11 KO) z byłym mistrzem świata wagi super półśredniej Jaime Munguią (36-0, 29 KO). Polski obóz nie ukrywa zadowolenia, że udało się doprowadzić do pojedynku ze wschodzącą gwiazdą meksykańskiego boksu.

- Wierzę, że to będzie naprawdę wojna. Kolejna, szósta, a przede wszystkim po Jacobsie i Andrade duża walka Maćka w USA. Ewentualne zwycięstwo to kolejna walka o mistrzostwo - stwierdził szef grupy KnockOut Promotions.

- Panie promotorze, dobra robota. Teraz tylko odpowiednie sparingi i ze spokojem wychodzę do walki - skomentował Sulęcki, który po raz ostatni boksował w sierpniu ubiegłego roku. 

Niewykluczone, że czerwcowy pojedynek otrzyma w najbliższych tygodniach status eliminatora do walki o pas World Boxing Council w limicie do 72,5 kg. Meksykanin zajmuje w rankingu WBC pierwsze miejsce, zaś Polak jest trzeci.

Add a comment

Na 19 czerwca ma zostać przełożona walka pomiędzy byłym mistrzem świata wagi super półśredniej Jaime Munguią (36-0, 29 KO) i Maciejem Sulęckim (29-2, 12 KO) - poinformował amerykański dziennikarz Mike Coppinger. Pojedynek ma być główną atrakcją gali DAZN organizowanej w teksańskim El Paso.

Wcześniej organizację tej walki planowano na 24 kwietnia, jednak "Striczu" zgłosił kontuzję mięśni karku. Polaka miał zastąpić D'Mitrius Ballard, ale okazało się, że Amerykanin także jest fizycznie niedysponowany. 

Promowany przez grupę Golden Boy Promotions Munguia jest aktualnie notowany na pierwszej pozycji rankingów WBO i WBC kategorii średniej. Sulęcki w rankingu WBC jest trzeci.

Add a comment