Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Maciej Sulęcki (32-2, 12 KO) wygrał jednogłośnie na punkty z Rowdym Montgomerym (11-6-1, 8 KO) w walce wieczoru gali organizowanej w Nowym Jorku. Po dziesięciu rundach sędziowie punktowali 95-94 i dwukrotnie 96-93.

Walka w większości toczyła się w półdystansie, gdzie obaj zawodnicy mieli swoje dobre momenty, jednak skuteczniejszy i bardziej regularny był Sulęcki. Polak miał kryzysowy moment w szóstej rundzie, w której padł na deski po serii ciosów na tułów. "Striczu" nie dał się wyliczyć, ani zdominować i wrócił do gry w końcowych rundach.

Montgomery w finałowych minutach nie był zbyt aktywny, a tempo pojedynku spadło. Sulęcki zaznaczał swoją przewagę, jednak po wizycie na deskach boksował bezpiecznie dla siebie i nie podejmował ryzyka. Polak wrócił w ten sposób na ring po rocznej przerwie.

W Nowym Jorku na ring wrócił także Przemysław Runowski (22-2-1, 5 KO), który wygrał przed czasem z Benjaminem Lampteyem (14-13-4, 10 KO). Pięściarz z Ghany nie wyszedł do czwartej rundy.

Add a comment

W piątek w Nowym Jorku odbędzie się gala wpsółorganizowana przez MB Promotions i Prime Time Promotions, podczas której zaprezentuje się między linami czterech polskich pięściarzy. Transmisja w TVP Sport od godz. 03.00 (w nocy z piątku na sobotę).

Lista "polskich" walk: Maciej Sulęcki - Rowdy Legend Montgomery, Piotr Łącz - Joe Jones, Kamil Łaszczyk - Yohan Vasquez, Przemysław Runowski - Benjamin Lamptey.

WIDEO Z WAŻENIA PRZED GALĄ W NOWYM JORKU >>

Add a comment

Rowdy Legend Montgomery (11-5-1, 8 KO) będzie przeciwnikiem Macieja Sulęckiego (31-2, 12 KO) na gali organizowanej 31 maja w Nowym Jorku przez MB Promotions i Prime Time Promotions.

Podczas tej samej imprezy między linami zaprezentują się także m.in. Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO), Przemysław Runowski (21-2-1, 5 KO) i Piotr Łącz (9-0, 7 KO). Transmisja w TVP Sport.

Add a comment

31 maja na gali organizowanej w Nowym Jorku na ring wróci Maciej Sulęcki (31-2, 12 KO). Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej stoczy pierwszy pojedynek po rocznej przerwie.

W czerwcu ubiegłego roku 34-latek wygrał przez nokaut z Angelem Hernandezem. W najbliższym czasie "Striczu" będzie uczestniczył w obozie sparingowym Saula Alvareza.

Podczas majowej gali kibice zobaczą także w akcji Piotra Łącza (8-0, 6 KO). 26-latek stoczy w ten sposób drugi pojedynek w USA. Debiut przed amerykańską publicznością Łącz ma zaliczyć 13 kwietnia.

Add a comment

Maciej Sulęcki (31-2, 12 KO) przez najbliższe tygodnie będzie miał okazję posparować z czołowym pięściarzem globu Saulem Alvarezem (60-2-2, 39 KO).

Polak będzie pomagał słynnemu Meksykaninowi przygotować się do zaplanowanego na 4 maja pojedynku z Jaime Munguią (43-0, 34 KO). Szczegóły powrotu na ring "Stricza" nie są jeszcze znane, ale niedawno w tym kontekście mówiło się o czerwcowej walce w USA.

Współpracujący z bokserskim menadżerem Łukaszem Kownackim Sulęcki po raz ostatni boksował w czerwcu, stopując Angela Hernandeza.

Add a comment

Maciej Sulęcki (31-2, 12 KO) poinformował w mediach społecznościowych, że zamierza stoczyć kolejny zawodowy pojedynek w czerwcu na gali organizowanej w USA.

"Striczu" wróciłby w ten sposób na ring po rocznej przerwie. W czerwcu ubiegłego roku 34-latek wygrał przez nokaut z Angelem Hernandezem.

Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej w ubiegłym roku wrócił na ring po półtorarocznej przerwie. Sulęcki cały czas jest wysoko klasyfikowany w rankingu federacji WBC.

Add a comment

24 lutego w Orlando mocno bijący Edgar Berlanga (21-0, 16 KO) zmierzy się z Padraigiem McCrorym (18-0, 9 KO). Tymczasem ochotę na konfrontację z Portorykańczykiem ma też Maciej Sulęcki (31-2, 12 KO).

Polak informację o lutowej walce skomentował na Twitterze, oznaczając w swoim wpisie Eddiego Hearna: - Jeśli chcesz prawdziwego testu dla Berlangi, to zawalczmy w Nowym Jorku!

Maciej Sulęcki po raz ostatni boksował w czerwcu, pokonując przez nokaut Angela Hernandeza. 9 grudnia "Striczu" wystąpił na gali FAME MMA, przegrywając na punkty z Normanem Parke walkę na zasadach mieszanych boks/K-1. W pojedynku tym warszawianin doznał kontuzji dłoni, która na 5 tygodni wyklucza go z treningów.

Add a comment