Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

30 września na gali Babilon Promotion organizowanej w Bielsku-Białej dojdzie do walki Konrada Dąbrowskiego (11-3, 1 KO) z Damianem Kiwiorem (9-4-1, 1 KO). Pojedynek zakontraktowano na 6 rund w wadze super półśredniej.

Przymiarki do tego pojedynku były czynione już kilka miesięcy temu, jednak na przeszkodzie stanęły kłopoty zdrowotne Dąbrowskiego. 28-latek z Warszawy po raz ostatni boksował w maju.

Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek w wadze super średniej pomiędzy Łukaszem Staniochem i Niemcem Khorenem Gevorem.

Add a comment

- Była kontuzja tej ręki, ale finalnie nie wiem czy do tej walki z Damianem w lutym by doszło, bo warto zwrócić uwagę jaki Kiwior miał limit w pojedynku z Rafałem Jackiewiczem, który mnie zastąpił - mówi Konrad Dąbrowski, który w lutym w Żyrardowie miał zawalczyć z Damianem Kiwiorem, ale ze względu na kontuzję wycofał się z pojedynku. Już 13 maja na gali Babilon Boxing Show w Jaworznie Dąbrowski skrzyżuje rękawice z Hamisi Mayą z Tanzanii. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz Polsat Box Go.

Mamy zmianę rywala. Pablo Mendoza wypada z walki z Tobą ze względu na kontuzję. Pod względem technicznym czeka Cię walka z zupełnie innym przeciwnikiem, Hamisi Mayą z Tanzanii. Warunki fizyczne też zgoła inne.
Było kilka zmian, bo początkowo miałem walczyć z Michałem Syrowatką, ale on zgłosił kontuzję pleców. Potem wyszły wstępnie dwa nazwiska i dogadany został Pablo Mendoza, ale zgłosił kontuzję łuku brwiowego. Ostatecznie zawalczę z Hamisi Mayą.

W lutym podpisałeś dwuletni kontrakt z grupą Babilon Promotion. Co zaważyło na tym, że zdecydowałeś się na współpracę z Tomaszem Babilońskim?
Przede wszystkim są dobre warunki kontraktowe. Nie jestem zamknięty na walki zagraniczne. Dużo ciekawych gal w Polsce, rozwija się projekt Babilon MMA oraz gale bokserskie. Cały czas są te imprezy, więc mamy zapewnioną systematyczność startów. Podpisałem kontrakt na dwa lata, więc wiem, ile tych walk stoczę. Nie ma czegoś takiego jak wcześniej, że byłem wolnym strzelcem i boksowałem bardziej na terenie wroga, licząc na trafienie jakiejś ciekawej walki. Jednym z argumentów była też pomoc ze strony Wiktora Materana w dogadywaniu moich wcześniejszych pojedynków, w tym starcia w Holandii oraz na gali Silesia Boxing, gdy miałem powrót po przerwie. Wiktor teraz współpracuje z Tomkiem Babilońskim, więc nadal mamy dobry kontakt i rozmawiamy o potencjalnych walkach oraz rywalach. Mam zapewnione walkę, są one transmitowane przez dużą telewizję, więc jest wtedy dużo łatwiej na polskim podwórku.

Trzy miesiące temu w Żyrardowie miałeś boksować z Damianem Kiwiorem, ale ze względu na kontuzję musiałeś wycofać się z pojedynku. Udało się już wszystko zaleczyć, będziesz w 100% gotowy?
Tak, wszystko jest już w porządku. Od początku chodziłem na różnego rodzaju zabiegi, z tą lewą dłonią jest już dużo lepiej. Zresztą jestem po sesjach sparingowych, w których ją przetestowałem. Wiadomo, że uważam na tę rękę, żeby być gotowym w stu procentach na walkę, pilnuję się, aby nie uderzać bezsensownych ciosów na łokieć, gdzie mógłbym tę rękę podrażnić, ale jest OK. Trenuję na dwie ręce, uderzam, sparuję i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Rywal też jest odpowiedni na powrót.

Add a comment

Czytaj więcej...

25 lutego na gali grupy Babilon Promotion w Żyrardowie dojdzie do walki Konrada Dąbrowskiego (10-3, 1 KO)  z Damianem Kiwiorem (8-3-1, 1 KO). - To będzie super widowisko sportowe - zapowiada warszawianin.

Add a comment

25 lutego na gali grupy Babilon Promotion w Żyrardowie dojdzie do walki Konrada Dąbrowskiego (10-3, 1 KO)  z Damianem Kiwiorem (8-3-1, 1 KO). W rozmowie z ringpolska.pl pięściarz z Warszawy mówi o swoim rywalu, a także komentuje ostatnie rewolucje na rynku polskich sportów walki.

Add a comment

2 października w Holandii Konrad Dąbrowski (10-3, 1 KO) przegrał niejednogłośnie na punkty z reprezentantem gospodarzy Stevem Suppanem (11-1-1, 5 KO). Wynik pojedynku był jednak krzywdzący dla polskiego pięściarza. Więcej w materiale wideo.

Add a comment

Konrad Dąbrowski (10-3, 1 KO) przegrał niejednogłośnie na punkty ze Stevem Suppanem (11-1-1, 5 KO) podczas gali organizowanej w Holandii. Po sześciu rundach dwóch sędziów punktowało dla Suppana, zaś trzecia karta punktowa była remisowa.

Niewykluczone jednak, że wynik tego pojedynku ulegnie ostatecznie zmianie. Jedna z kart punktowych, na której według nieoficjalnych informacji widniała przewaga Polaka, miała zostać źle odczytana przez anonsera gali.

Dla 27-letniego warszawianina był to powrót na ring po ponad rocznej przerwie. Był to także pierwszy zagraniczny występ Dąbrowskiego od ponad sześciu lat.

Add a comment

2 października na gali organizowanej w Holandii na ring po rocznej przerwie powróci Konrad Dąbrowski (10-2, 1 KO). 

Rywalem 27-letniego warszawianina będzie reprezentant gospodarzy Steve Suppan (11-1-1, 5 KO). Pojedynek zakontraktowany na sześć rund zostanie rozegrany w limicie kategorii półśredniej.

Add a comment

9 maja podczas organizowanej w Białymstoku gali Boxing Night Live in Studio miało dojść do walki Timura Kuzakhmedova (7-2-1, 1 KO) z Konradem Dąbrowskim (10-2, 1 KO). Pojedynek został odwołany, ponieważ według organizującego imprezę Dariusza Snarskiego, Dąbrowski nie rozpoczął nawet przygotowań do tego pojedynku, zaś Kuzakhmedov doznał kontuzji i przebywa w szpitalu.

- Ustalenia były pomiędzy mną a managerem Wiktorem Materanem, który odpowiada za interesy zawodnika. Dochodziły do mnie słuchy, że Konrad w ogóle nie trenuje, dostałem telefon od jego ojca, trenera Jacka Dąbrowskiego, że syn nic nie wie o walce. Wiktor Materan tłumaczył w rozmowie ze mną, że informował zawodnika, z kolei trener i zawodnik zaprzeczali - powiedział Snarski.

- Nie rozumiem po co oni boksują, robią zamęt na polskim podwórku i problemy ludziom, którzy chcą coś tworzyć. Od soboty zaczęliśmy poszukiwania rywala, ostatecznie został nim Aleksander Jasiewicz z Tymex Promotions. Niestety dziś rano dostałem informację, że Timur Kuzakhmedov leży w szpitalu na obserwacji. Na sparingu doznał uderzenia w tył głowy i stracił przytomność - dodaje były pięściarz z Białegostoku.

- Jest szansa, że w walce wieczoru wystąpi Przemysław Gorgoń, choć zastanawiam się nad przełożeniem tego eventu, jestem już tym zmęczony - zakończył Snarski.

 

Add a comment

9 maja w Białymstoku odbędzie się organizowana przez Chorten Boxing Production gala Boxing Night Live in Studio. 

W pojedynku wieczoru Timur Kuzakhmedov (7-2-1, 1 KO) zmierzy się z Konradem Dąbrowskim (10-2, 1 KO). W co-main evencie wystąpi niepokonany Konrad Kaczmarkiewicz (2-0-0, 1 KO). Między linami pokaże się także Jakub Sosiński (3-1-1, 1 KO). Transmisję z imprezy przeprowadzi Polsat Sport.

Add a comment

Grupa Chorten Boxing Production poinformowała, iż planowana na 15 listopada gala w Siemiatyczach, ze względu na wzrost zachorowań na koronawirusa, odbędzie się w innym terminie.

Głównym wydarzeniem imprezy, która przełożona została wstępnie na początek 2021 roku, miało być starcie Konrada Dąbrowskiego (10-2, 1 KO) z Timurem Kuzakhmedovem (7-2-2, 2 KO).

Add a comment

15 listopada w Siemiatyczach odbędzie się kolejna gala organizowana przez grupę Chorten Boxing Production. W jednej z walk wieczoru imprezy Siemiatycze Boxing Show III rękawice skrzyżują Konrad Dąbrowski (10-2, 1 KO) z Timurem Kuzakhmedovem (7-2-2, 2 KO). 

Add a comment