Patronat medialny


 

Oficjalnie potwierdzono, że Kamil Łaszczyk zadebiutuje w formule MMA. 3 lutego na gali FAME organizowanej w Krakowie, niepokonany na zawodowych ringach pięściarz zmierzy się z Amadeuszem "Ferrarim" Rośnikiem.

Rywal Łaszczyka ma na koncie osiem pojedynków z formule MMA. Roślik wygrał cztery ostatnie walki w klatce.

O możliwości zakontraktowania takiego zestawienia mówiło się od kilku miesięcy. 31-letni Łaszczyk w ringu po raz ostatni był w sierpniu.

Add a comment

Wygląda na to, że na początku przyszłego roku Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO) zmierzy się w walce MMA z popularnym zawodnikiem freakfightowych gal Amadeuszem Ferrarim. Jak sugeruje menadżer pięściarza z Wrocławia Jerzy Mazur, jest duża szansa, że pojedynek niebawem zostanie oficjalnie ogłoszony.

Add a comment

Niewykluczone, że już niebawem Kamil Łaszczyk (30-0, 11 KO) stoczy pojedynek na zasadach MMA w jednej z "freakowych" federacji. Rywalem "Szczurka" ma być jeden z najpopularniejszych w Polsce freak fighterów Amadeusz "Ferrari" Roślik.

Add a comment

Amadeusz "Ferrari" Roślik, jeden z najpopularniejszych w Polsce uczestników freakfightowych gal sportów walki chce walki z Kamilem Łaszczykiem. "Ferrari", ważący około 20 kilogramów więcej od "Szczurka", proponuje starcie na zasadach MMA.

Add a comment

Kamil Łaszczyk (32-0, 11 KO) w rozmowie z ringpolska.pl skomentował bardzo obraźliwe w formie zaproszenie do walki w MMA, jakie wystosował w jego kierunku Amadeusz Ferrari, jeden z popularniejszych zawodników freakowych organizacji MMA.

- Śmieszny typek, coś wspominał o IQ, a poziom wypowiedzi znacznie temu przeczy, tak jak pisałem nie będę prowadził dyskusji z tym gościem bo o czym tu rozmawiać, tym się różnimy, że mam szacunek do każdego zawodnika - stwierdził "Szczurek", który aktualnie przebywa w RPA wraz z Mariuszem Wachem szykującym się do sobotniej walki z Kevinem Lereną.

Add a comment