Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

2 czerwca na gali organizowanej przez Tomasza Babilońskiego w Legionowie Jordan Kuliński (5-0-2, 1 KO) zmierzy się z Jewgienijem Machtiejenką (10-10, 8 KO).

Dla Kulińskiego starcie z  Ukraińcem będzie powrotem na ring po remisie z Norbertem Dąbrowskim w październiku zeszłego roku. Machtiejenko miał już okazję boksować w Polsce - w 2016 roku uległ na punkty po zaciętym boju Dariuszowi Sękowi.

Główną atrakcją czerwcowej gali będzie konfrontacja w kategorii junior ciężkiej pomiędzy Michałem Cieślakiem (15-0, 10 KO) i Siergiejem Radczenką (6-1, 1 KO).

Add a comment

W czwartek 12 października o godz. 15.00 w Galerii HIT (ul. Warszawska 36) odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia przed galą Friday Boxing Night w Nowym Dworze Mazowieckim. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Główną atrakcją piątkowej imprezy grupy Fight Events będzie pojedynek rewanżowy Norberta Dąbrowskiego z Jordanem Kulińskim. W pierwszej walce pięściarzy padł remis.

W Nowym Dworze Mazowieckim kibice zobaczą także w ringu m.in. Mateusza Tryca, Kamila Gardzielika czy Daniela Bociańskiego. Transmisja gali w Polsacie Sport i Polsacie Sport Fight.

Kup bilet na galę w Nowym Dworze Mazowieckim >>

Add a comment

Już tylko osiem dni pozostało do gali Friday Boxing Night w Nowym Dworze Mazowieckim. W przyszły piątek - 13 października, głównymi bohaterami tej imprezy będą Jordan Kuliński (5-0-1, 1 KO) z Norbertem Dąbrowskim (20-7-1, 8 KO). Wszystko organizuje Marcin Piwek ze swoją grupą Fight Events.

W stawce tej dziesięciorundowej potyczki znajdzie się tytuł Mistrza Polski. Obaj panowie są na ostatniej prostej przygotowań. Ale nie tylko oni, bo przecież kibice obejrzą też między innymi ciekawe starcie byłego mistrza Polski w boksie olimpijskim w wadze średniej - Kamila Gardzielika (4-0, 2 KO), z doświadczonym Artiomem Karpecem (21-5, 6 KO). Dobijający się z hukiem do czołówki naszego kraju Gardzielik sparował najpierw w Warszawie z Maciejem Sulęckim (25-0, 10 KO), a teraz obaj panowie przenieśli się do Karpacza, gdzie kontynuują swoje przygotowania.

Trzecią zatwierdzoną walką będzie pojedynek w limicie kategorii junior ciężkiej. Młody i perspektywiczny Krzysztof Twardowski (2-0, 2 KO) będzie miał tym razem dużo trudniejszą przeprawę. Naprzeciw niego stanie bowiem Michał Bańbuła (12-28-4), który rekordem może nie straszy, ale boksował z wieloma znakomitymi pięściarzami, a doświadczenie wyniesione z tych walk sprawia, że dla takich młodych zawodników jak Twardowski jest bardzo solidnym sprawdzianem.

Kup bilet na galę w Nowym Dworze Mazowieckim >> 

Add a comment

Ruszyła sprzedaż biletów na zaplanowaną na 13 października galę Friday Boxing Night w Nowym Dworze Mazowieckim, której główną atrakcją będzie rewanżowy pojedynek pomiędzy Jordanem Kulińskim (4-0-1, 1 KO) i Norbertem Dąbrowskim (20-7-1, 8 KO).

Pięściarze po raz pierwszy skrzyżowali rękawice w marcu ubiegłego roku. Po sześciu rundach zaciętego boju sędziowie wypunktowali remis. Tym razem zawodnicy zmierzą się na dystansie dziesięciu starć, a stawką potyczki będzie pas mistrza Polski wagi super średniej.

W Nowym Dworze Mazowieckim w osobnych walkach wystąpią ponadto niepokonani na zawodowych ringach Mateusz Tryc (3-0, 3 KO) i Kamil Gardzielik (3-0, 1 KO). Bilety na nowodworską galę dostępne są w cenie od 20 PLN na stronie eventim.pl.

Kup bilet na galę w Nowym Dworze Mazowieckim >> 

Add a comment

Kilka dni temu Jordan Kuliński (5-0-1, 1 KO) poinformował, że kończy współpracę z trenerem Łukaszem Landowskim i do kolejnej walki szykował się już będzie pod okiem Andrzeja Liczika. Pięściarz z Włocławka ze swoim dotychczasowym szkoleniowcem pożegnał się jednak w dobrej atmosferze.

"W zeszłym roku rozpocząłem przygodę z boksem zawodowym i los chciał, że od początku tej drogi Landowskiboxing.com towarzyszyli i wspierali mnie w każdy możliwy sposób. Tym postem chcę podziękować Braciom [Łukaszowi i Karolowi Landowskim - red.] za ogrom pracy i pomocy jaką mi udzielili przez ten czas. Zdobyłem mnóstwo cennego doświadczenia razem pracując - czy na sali, czy poza nią. Trenerzy Karol Landowski i Łukasz Landowski to świetni ludzie i fachowcy w tym co robią. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i udzieloną pomoc! Jestem wdzięczny i w miarę swoich możliwości zawsze służę pomocą. U mnie zwyczajnie przyszedł czas na zmianę, potrzeba rozwoju i pracy w nowym otoczeniu. Od paru dni pracuję już z nowym trenerem i efekty już za 6 tygodni." - napisał na Facebooku zawodnik grupy Fight Events.

Jordan Kuliński swoją szóstą profesjonalną walkę stoczy 13 października w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie po raz drugi skrzyżuje rękawice z Norbertem Dąbrowskim (20-7-1, 8 KO).

Add a comment

Podczas Festiwalu "Z kopyta" w Koziegłowach Jordan Kuliński (5-0-1, 1 KO) rozpoczął promocję swojego rewanżowego pojedynku z Norbertem Dąbrowskim (20-7-1, 8 KO). Do walki dojdzie 13 października w Nowym Dworze Mazowieckim. Pierwsza konfrontacja Kulińskiego z Dąbrowskim zakończyła się remisem.

Add a comment