Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Potwierdziły się wcześniejsze sugestie Andrzeja Wasilewskiego - Ewa Piątkowska (16-1, 4 KO) miała pozytywny wynik badania na Covid-19 i nie zaboksuje o pas WBO wagi superpółśredniej z Natashą Jonas (10-2-1, 7 KO).

Nową rywalką Brytyjki została Chris Namus (25-6, 8 KO). Pojedynek będzie jedną z atrakcji zaplanowanej na 19 lutego gali Brook - Khan.

Add a comment

Niewykluczone, że nie dojdzie ostatecznie do walki o wakujący tytuł mistrzyni świata WBO wagi super półśredniej pomiędzy Natashą Jonas (10-2-1, 7 KO) i Ewą Piątkowską (16-1, 4 KO). Jak zdradził w rozmowie z ringpolska.pl Andrzej Wasilewski, polska pięściarka ma problemy zdrowotne i jej występ na gali w Manchesterze jest zagrożony.

Pojedynek został kilka tygodni termu ogłoszony przez Franka Warrena, który organizuje wydarzenie planowane na 19 lutego. Główną atrakcją tej imprezy będzie pojedynek Kella Brooka z Amirem Khanem. Wydarzenie zostanie pokazane na Wyspach Brytyjskich w systemie Pay-Per-View.

37-letnia Piątkowska nie boksowała od maja ubiegłego roku. Walka z Jonas miała być pierwszym zagranicznym występem "Tygrysicy", która w latach 2016-18 była mistrzynią świata federacji WBC.

Add a comment

Canal+ Sport pokaże na żywo walkę o wakujący tytuł mistrzyni świata WBO wagi super półśredniej pomiędzy Natashą Jonas (10-2-1, 7 KO) i Ewą Piątkowską (16-1, 4 KO). Pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji gali organizowanej 19 lutego w Manchesterze.

Poprzednio tytuł World Boxing Organization w przedziale wagowym do 69 kilogramów należał do Claressy Shields. Amerykanka zwakowała mistrzowskie pasy w tej dywizji, skupiając się na występach w kategorii średniej.

Piątkowska w latach 2016-18 była mistrzynią świata federacji WBC, a po raz ostatni boksowała w maju ubiegłego roku. Jonas do tej pory boksowała głównie w kategorii lekkiej, gdzie w ubiegłym roku przegrała po wyrównanym pojedynku z Katie Taylor.

Główną atrakcją gali w Manchesterze będzie pojedynek Kella Brooka z Amirem Khanem. Kibice zobaczą także zawodowy debiut Frazera Clarke'a, brązowego medalisty olimpijskiego z igrzysk olimpijskich w Tokio.

Add a comment

19 lutego na gali w Manchesterze dojdzie do walki o wakujący tytuł mistrzyni świata WBO wagi super półśredniej pomiędzy Natashą Jonas (10-2-1, 7 KO) i Ewą Piątkowską (16-1, 4 KO).

Poprzednio tytuł World Boxing Organization w przedziale wagowym do 69 kilogramów należał do Claressy Shields. Amerykanka zwakowała mistrzowskie pasy w tej dywizji, skupiając się na występach w kategorii średniej.

Piątkowska w latach 2016-18 była mistrzynią świata federacji WBC, a po raz ostatni boksowała w maju ubiegłego roku. Jonas do tej pory boksowała głównie w kategorii lekkiej, gdzie w ubiegłym roku przegrała po wyrównanym pojedynku z Katie Taylor.

Główną atrakcją gali w Manchesterze będzie pojedynek Kella Brooka z Amirem Khanem. Wydarzenie zostanie pokazane na Wyspach Brytyjskich w systemie Pay-Per-View.

Add a comment

Judy Waguthii (17-9-4, 5 KO) będzie rywalką byłej mistrzyni świata wagi super półśredniej Ewy Piątkowskiej (15-1, 4 KO) podczas zaplanowanej na 14 maja gali Polsat Boxing Night. Pojedynek zakontraktowano na sześć rund.

Pochodząca z Kenii Waguthii po raz ostatni boksowała w czerwcu 2019 roku. Rywalka Polki ma na koncie m.in. pas WBC Silver kategorii super lekkiej. Piątkowska ostatni pojedynek stoczył w grudniu.

Główną atrakcją majowej gali będzie walka Michała Cieślaka z Jurim Kaszinskim. Pojedynek ma mieć status eliminatora do tytułu mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej.

Add a comment

Ewa Piątkowska (14-1, 4 KO) poinformowała w mediach społecznościowych o finale zmagań sądowych z Ewą Brodnicką (19-1, 2 KO), którą oskarżyła o atak za kulisami gali "Adamek - Haumono" w Gdańsku.

"Sąd uprawomocnił wyrok przeciwko Brodnickiej. Nasz geniusz zbrodni usłyszał wyrok 4 miesięcy ograniczenia wolności. Oprócz tego musi mnie przeprosić na łamach portali bokserskich i wypłacić zadośćuczynienie. Sprawa dotyczy oczywiście zaatakowania mnie po gali boksu w Ergo Arenie. Pamiętajcie! Wypieranie się tego, że podeszło się do kogoś, uderzyło i uciekło w budynku naszpikowanym kamerami to NIE jest dobry pomysł. Jestem zadowolona z wyroku sądu, czekam na przeprosiny i przelew. A Ewie życzę owocnych prac społecznych." - napisała Piątkowska.

Add a comment

Była mistrzyni świata federacji WBC Ewa Piątkowska (14-1, 4 KO) poinformowała w mediach społecznościowych, że ostatecznie nie dojdzie do jej debiutu w MMA zaplanowanego na 13 lutego podczas gali organizowanej przez Marcina Najmana.

"Niestety na gali MMA-VIP wystąpię tylko w studiu. Na sparingu doznałam kontuzji, której nie wyleczę całkowicie w 3 tygodnie. Trzymam kciuki za wszystkich uczestników i do zobaczenia 13 lutego!" - napisała "Tygrysica".

Podczas lutowej imprezy, której główną atrakcją będzie starcie Marcina Najmana z "Taxi Złotówą", zaprezentują się m.in. Przemysław Opalach i Marcin Rekowski.

Add a comment

Ewa Piątkowska będzie walczyła z Różą Gumienną na gali Polsat Boxing Night. Była mistrzyni świata w boksie w przyszłym roku chce zadebiutować w MMA, jest w trakcie rozmów z Fame MMA. Nie wyklucza też walki na gołe pięści. Mało wrażeń? Ewa lubi broń i bierze udział w programie strzeleckim. – Zawsze chciałam mieć swoje pistolety – mówi w rozmowie z PoGongu.

Jak to się stało, że znalazłaś się w karcie walk gali Polsat Boxing Night?
Ewa Piątkowska: Faktycznie jest to nieoczywisty kierunek, bo przez ostatnie lata walczyłam w TVP. Miałam jeszcze dwie inne propozycje na ten rok, w tym ofertę pojedynku w MMA, ale wybrałam walkę z Różą Gumienną, bo to była najatrakcyjniejsza oferta.

To prawda, że miałaś ofertę z Fame MMA?
Tak, jestem w trakcie rozmów z tą federacją. Rozmawiamy o moim debiucie na początku przyszłego roku. Oczywiście nie będę walczyła z celebrytkami ani z dziewczynami, które nigdy nie miały do czynienia ze sportem. Federacja chce mnie zestawić z doświadczoną zawodniczką z jakiegoś innego sportu walki niż boks.

Wielu osobom Fame MMA kojarzy się z patologicznymi postaciami. Nie pasujesz mi do tego towarzystwa.
Moim zdaniem w Fame MMA wszystko idzie w dobrym kierunku. Jest tam dużo show i czasami widzimy poziom, który nie pasuje wielu osobom. Z drugiej strony trzeba przyznać, że na tle innych federacji MMA, czy w ogóle wszystkich sportów walki w Polsce, Fame MMA radzi sobie niesamowicie. Żadna polska federacja nie sprzedaje tyle PPV co Fame MMA. Dlatego uważam, że warto się z nimi związać.

Dostałaś oferty od innych polskich federacji MMA?
Rozmawiałam też z typowo sportowymi federacjami, ale oferta z Fame MMA jest najlepsza. Oprócz pieniędzy liczy się też oglądalność, a pod tym względem Fame MMA jest bezkonkurencyjny.

Nadal jesteś związana kontraktem z grupą KnockOut Promotions?
Cały czas mam ważny kontrakt i jak dostaję jakąś propozycję z zewnątrz, to ustalam z moim promotorem, czy warto ją przyjąć.

Pełna treść artykułu na Pogongu.pl >>

Add a comment

5 grudnia na gali Polsat Boxing Night na ring wróci była mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej Ewa Piątkowska (14-1, 4 KO). "Tygrysica" skrzyżuje rękawice z debiutującą w boksie zawodowym Różą Gumienną.

36-letnia Piątkowska stoczy w ten sposób drugą tegoroczną walkę. W czerwcu pięściarka z Warszawy wygrała po raz drugi w karierze z Kariną Kopińską. Gumienna do tej pory toczyła walki w MMA i kickboxingu.

Główną atrakcją tej gali będzie pojedynek Michała Cieślaka z Taylorem Mabiką. Kibice zobaczą także starcie Przemysława Runowskiego z Michałem Syrowatką.

Add a comment

Ewa Piątkowska (14-1, 4 KO) potwierdziła, że wkrótce zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. "Tygrysica" zamierza jednak łączyć występy w klatce, z pojedynkami bokserskimi. 

- Regularność startów to podstawa. Jeśli będę toczyła walki w boksie, MMA i być może jeszcze trzeciej formule, bo jest taka szansa, to mój kalendarz będzie wyglądał zupełnie inaczej. Moja pierwsza zawodowa walka MMA zaplanowana jest na marzec - powiedziała 36-latka w rozmowie z TVP Sport.

- Kiedy tylko ogłosiłam, że walczę w marcu, to natychmiast zgłosiły się trzy bardzo dobre zawodniczki: Magdalena Loska, Róża Gumienna i Marta Wieliczek. Chętnie zmierzę się z każdą z nich - mówi Piątkowska.

Polka ma zamiar podążyć drogą m.in. Holly Holm i Amandy Serrano, które występują na galach różnych dyscyplin. Kolejny bokserski pojedynek "Tygrysica" może stoczyć w grudniu.

- Pojawiła się ciekawa oferta walki bokserskiej w grudniu. Jeszcze nie zostało to potwierdzone, ale jest to możliwe - podsumowuje 36-latka.

Add a comment