Patronat medialny


 

Aaron Chalmers będzie ostatecznie przeciwnikiem Floyda Mayweathera Jr w walce pokazowej, która będzie główną atrakcją gali organizowanej 25 lutego w Londynie. Chalmers to uczestnik popularnego brytyjskiego reality show, który ma na koncie zawodowe walki w boksie i MMA.

Wcześniej zapowiadano, że Mayweather podczas tej imprezy zmierzy się z Liamem Harrisonem, który doznał kontuzji. Pojedynek nie będzie oficjalnie sankcjonowany przez żadną sportową komisję. W ostatnich miesiącach były mistrz świata pięciu kategorii wagowych pozostaje bardzo aktywny.

W ubiegłym roku stoczył trzy walki pokazowe. W ostatnim takim występie wygrał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie Danielem "Dejim" Olatunjim. Pojedynek był główną atrakcją gali Global Titans organizowanej w Dubaju.

Add a comment

Floyd Mayweather Jr potwierdził datę swojej kolejnej walki pokazowej. 25 lutego na gali organizowanej w Londynie zmierzy się z Liamem Harrisonem, zawodnikiem Muay Thai.

Pojedynek nie będzie oficjalnie sankcjonowany przez żadną sportową komisję. W ostatnich miesiącach były mistrz świata pięciu kategorii wagowych pozostaje bardzo aktywny.

W ubiegłym roku stoczył trzy walki pokazowe. W ostatnim takim występie wygrał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie Danielem "Dejim" Olatunjim. Pojedynek był główną atrakcją gali Global Titans organizowanej w Dubaju.

Add a comment

Floyd Mayweather Jr wygrał przez techniczny nokaut w szóstej rundzie Danielem "Dejim" Olatunjim. Pojedynek był główną atrakcją gali Global Titans organizowanej w Dubaju.

Walka była jednostronnym widowiskiem, w którym Mayweather doskonale się bawił i wygrywał kolejne rundy. Deji nawet przez moment nie był w stanie nawiązać walki z byłym mistrzem świata pięciu kategorii wagowych. 

Był to trzeci tegoroczny występ Mayweathera, który regularnie zamierza toczyć pojedynki, które nie są oficjalnie sankcjonowane przez sportowe komisje. We wrześniu Amerykanin wygrał przed czasem z zawodnikiem MMA Mikuru Asakurą.

Add a comment

W niedzielę na gali w Dubaju odbędzie się walka pokazowa Floyda Mayweathera Jr z Danielem "Dejim" Olatunjim. Pięściarze stanęli twarzą w twarz podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed tym wydarzeniem. Gala zostanie pokazana w serwisie streamingowym DAZN - w niektórych krajach, m.in. w USA, będzie to Pay-Per-View.

 

Add a comment

W niedzielę na gali w Dubaju odbędzie się walka pokazowa Floyda Mayweathera Jr z Danielem "Dejim" Olatunjim. Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych wziął udział w otwartym treningu promującym to wydarzenie. Gala zostanie pokazana w serwisie streamingowym DAZN - w niektórych krajach, m.in. w USA, będzie to Pay-Per-View.

 

Add a comment

13 listopada na gali w Dubaju odbędzie się walka Floyda Mayweathera Jr z Danielem "Dejim" Olatunjim. Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych w piątek podczas konferencji prasowej w Londynie promował to wydarzenie. Gala zostanie pokazana w serwisie streamingowym DAZN - w niektórych krajach, m.in. w USA, będzie to Pay-Per-View.

 

Add a comment

Serwis streamingowy DAZN przeprowadzi transmisję z najbliższego pojedynku pokazowego z udziałem Floyda Mayweathera Jr. Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych tym razem zmierzy się z Danielem "Dejim" Olatunjim, który popularność zdobył na platformie Youtube.

Wydarzenie będzie w USA dostępne za pośrednictwem usługi Pay-Per-View, a cena wyniesie 19,99 dolarów. DAZN w systemie PPV pokazywało również niedawną walkę Giennadija Gołowkina z Saulem Alvarezem, jednak cena płatnej transmisji wynosiła wówczas 85 dolarów.

Pojedynek odbędzie się 13 listopada na gali organizowanej w Dubaju. Podczas tego wydarzenia dojdzie do kilku innych walk, w których wystąpią osoby znane z mediów społecznościowych oraz telewizyjnych programów reality-show.

Będzie to pierwszy przypadek współpracy Mayweathera i DAZN. Wcześniejsze walki pokazowe Amerykanina pokazywane były głównie przez telewizję Showtime.

Add a comment

 

Serwis streamingowy DAZN przeprowadzi transmisję z najbliższego pojedynku pokazowego z udziałem Floyda Mayweathera Jr. Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych tym razem zmierzy się z Danielem "Dejim" Olatunjim, który popularność zdobył na platformie Youtube. Wydarzenie będzie w USA dostępne za pośrednictwem usługi Pay-Per-View.

Pojedynek odbędzie się 13 listopada na gali organizowanej w Dubaju. Zawodnicy spotkali się na konferencji prasowej rozpoczynającej promocję gali. Podczas tego wydarzenia dojdzie do kilku innych walk, w których wystąpią osoby znane z mediów społecznościowych oraz telewizyjnych programów reality-show.

Pierwszą walkę pokazową w tym roku Mayweather stoczył w maju, boksując pełen dystans w niepokonanym Donem Moorem. We wrześniu na gali w Japonii emerytowany pięściarz znokautował w drugiej rundzie zawodnika MMA Mikuru Asakurę. Będzie to pierwszy przypadek współpracy Mayweathera i DAZN.

Add a comment

Oficjalnie potwierdzono datę trzeciej tegorocznej walki pokazowej Floyda Mayweathera Jr. Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych tym razem zmierzy się z Danielem "Dejim" Olatunjim, który popularność zdobył na platformie Youtube.

Pojedynek odbędzie się 13 listopada na gali organizowanej w Dubaju. Podczas tego wydarzenia ma dojść do kilku innych walk, w których wystąpią osoby znane z mediów społecznościowych oraz telewizyjnych programów reality-show.

Pierwszą walkę pokazową w tym roku Mayweather stoczył w maju, boksując pełen dystans w niepokonanym Donem Moorem. W niedzielę na gali w Japonii emerytowany pięściarz znokautował w drugiej rundzie zawodnika MMA Mikuru Asakurę.

Add a comment

Były mistrz świata pięciu kategorii wagowych Floyd Mayweather Jr znokautował w drugiej rundzie Mikuru Asakurę w pokazowej walce, która była specjalną atrakcją gali RIZIN w Saitamie. Pojedynek w pierwszej rundzie przebiegał spokojnie, zaś w drugiej obaj zawodnicy przyśpieszyli. Amerykanin regularnie trafiał prawą ręką. Po jednym z takich ciosów zadanych równo z gongiem kończącym starcie Japończyk padł na deski i został wyliczony. Kolejny pokazowy pojedynek Mayweather ma stoczyć w listopadzie na gali w Dubaju.

 

Add a comment

Floyd Mayweather w wywiadzie dla TMZ zakomunikował, że jeśli ma stoczyć w przyszłym roku walkę bokserską z Conorem McGregoerm, to będzie oczekiwał za swój występ naprawdę olbrzymich pieniędzy. Do rewanżu za wygrany przez Amerykanina pojedynek z 2017 roku miałoby dojść na Allegiant Stadium w Las Vegas.

- Już rozmawiano ze mną o kwocie, jaką miałbym otrzymać, byłaby dziewięciocyfrowa. Wiecie, że dyskusję z Mayweatherem zaczyna się od 100 milionów - powiedział "Money" Floyd.

45-letni dziś były król bokserskich rankingów P4P za pierwszą konfrontację z McGregorem miał podobno zainkasować około 300 milionów dolarów, jego rywal zaś 3 razy mniej. Walka sprzedała w USA 4,3 miliona PPV.

Add a comment