Sponsorzy grupy KnockOut

Patronat medialny


 

Ruszył Nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w boksie działającej przy Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie przy ul. Mazurska 40! Chcesz uczyć się i trenować boks w towarzystwie utalentowanych rówieśników z całej Polski, aplikuj do szkoły, której absolwentami są m.in.:  wicemistrz świata juniorów Jakub Straszewski i brązowa medalistka mistrzostw świata juniorek Daria Parada. Nabór na rok szkolny 2023/24 w Szczecinie trwa od 9 do 31 maja, do klasy: I LO SMS boks, 16h dodatkowych zajęć sportowych.

Zajęcia w ramach szkoły prowadzone będą na bazie Centrum Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Mazurskiej 40 w Szczecinie. Centrum to położone jest w sercu miasta w pobliżu największych węzłów komunikacyjnych pozwalających na szybkie przemieszczanie się w dowolne miejsce miasta i regionu. Zajęcia sportowe prowadzone będą w kompleksie Szczecińskiego Domu Sportu, siedem minut od szkoły. W bezpośrednim sąsiedztwie mamy do dyspozycji malowniczo położone trasy biegowe.

Mury szkoły opuściło już wielu medalistów Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata czy Mistrzostw Europy którzy są wyznacznikiem -  naszego i samych sportowców - sukcesu. Boks w CMS gości już od 15 lat, a już jej absolwenci i uczniowie mogą się pochwalić znacznymi osiągnięciami. Z racji jej charakteru szkoła w swym statucie ma zapewnioną pomoc logistyczną w trakcie nauki, tak by łatwiejsze było pogodzenie wyczynowego uprawianie sportu z nauką na wysokim poziomie (między innymi łatwiejszy dostęp do Indywidualnego Toku Nauczania).

Oferta szkoły obejmuje :zakwaterowanie, wyżywienie, naukę w renomowanym  Liceum Ogólnokształcącym, zajęcia sportowe w ramach szkoły 16h/tyg, zajęcia sportowe uzupełniające  4.5h/tyg, pracę w oparciu o specjalnie opracowany program szkolenia, opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry trenerskiej (trener mgr. Marcin Stankiewicz - trener klasy Mistrzowskiej , trener 3 Stars AIBA, były trener Męskiej Młodzieżowej Kadry Narodowej oraz kierownik wyszkolenia w Polskim Związku Bokserskim; trener mgr. Karol Chabros - trener klasy Mistrzoswkiej , trener 3 Stars AIBA były trener Kadry Narodowej Seniorów; trener mgr. Patryk Tkaczyk trener instruktor 1 Stars AIBA), dostęp do specjalistycznej sali treningowej , dostęp do gabinetów odnowy biologicznej, dostęp do nowoczesnej siłowni oraz nowego basenu olimpijskiego, dostęp do opieki psychologa i dietetyka sportowego.

Gwarantujemy, iż nasza kadra trenerska stale podnosi swoje kwalifikacje tak by jak najskuteczniej opracowywać plany szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego zawodnika. W razie pytań szczegółowych informacji udzielamy na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nr.tel 608294632. Koordynator ds.SMS boks- Marcin Stankiewicz.

Add a comment

15 lutego w wieku 65. lat zmarł Grzegorz Skrzecz, ćwierćfinalista olimpijski z igrzysk w Moskwie i zdobywca brązowego medalu mistrzostw świata. Przypominamy obszerny wywiad, jaki z Grzegorzem Skrzeczem przeprowadził rok temu Maciej Miszkiń.

Add a comment

10 grudnia (sobota) odbędzie się kolejna edycja gali boksu olimpijskiego Bemowo Boxing Event. Gospodarzem imprezy pod hasłem "Zostań Legandą III" będzie Szkoło Podstawowa nr 363 przy ul. Rozłogi 10 w Warszawie.

Zgłoszenia do udziału w zawodach należy wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Organizatorzy zapraszają zarówno zawodników młodzieżowych jak i seniorów.

Gala odbywa się w ramach akcji Road to WBC Green Belt Challenge. Po raz pierwszy główną nagrodą będzie słynny zielony pas! WSTĘP DARMOWY!

Add a comment

Czytaj więcej...

Podczas zakończonych w niedzielę I Targów Branży Bokserskiej w Kielcach odbył się trening, w którym wzięło udział ponad 500 ćwiczących. Zajęcia poprowadzili Paweł Skrzecz, Zbigniew Raubo i Wojciech Bartnik.

Add a comment

10 i 11 czerwca w Kielcach na terenie Targów Kieleckich miały będą miejsce Obchody VI Edycji Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego. Gośćmi dwudniowej imprezy, dostępnej dla kibiców, będą m.in. Andrzej Gołota, Marian Kasprzyk, Krzysztof Głowacki, Andrzej Wawrzyk, Kamil Szeremeta, Albert Sosnowski, Łukasz Różański, Henryk Petrich czy bracia Skrzecz.

Add a comment

W sobotę w legendarnej warszawskiej Hali Gwardii odbyła się kolejna edycja gali Landowski Boxing Night. Tym razem polscy pięściarze podjęli mocną drużynę Szwedów. prezentujemy kilka migawek z wczorajszego wydarzenia.

Add a comment

Karolina Koszewska (69 kg) odpadła z turnieju olimpijskiego w Tokio, ulegając w walce o ćwierćfinał reprezentantce Turcji Busenaz Sürmeneli.

Polka, choć dobrze wyszkolona technicznie, odstawała fizycznie od ofensywnie boksującej mistrzyni świata i ostatecznie przegrała stosunkiem głosów 5:0. W Tokio w grze o medale pozostała jeszcze Elżbieta Wójcik (75 kg), która wyjdzie między liny jutro.

Add a comment

Ze zmiennym szczęściem wystartowali na Igrzyskach w Tokio reprezentanci Polski w boksie. Do dalszej fazy zawodów awansowała Karolina Koszewska, odpali Sandra Drabik i Damian Durkacz.

Koszewska (69 kg) wczoraj pokonała jednogłośnie zawodniczkę z Uzbekistanu Szachnozę Junusową. Drabik (51 kg) dziś uległa (głosami 4-1) Tursunoji Rachimowej (Uzbekistan), zaś Durkacz przegrał z Rosjaninem Gabilem Mamedowem (5-0). Na swój start (w środę) czeka jeszcze Elżbieta Wójcik.

Add a comment

27 czerwca w niedzielne popołudnie olimpijski boks zagości na warszawskiej Białołęce! Na ringu pojawią się zawodnicy rywalizujący na zasadach boksu olimpijskiego o słynny "zielony pas", przewidziano także rekreacyjne walki tzw. "białych kołnierzyków".

Podczas wydarzenia przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz Powstańców Warszawskich pozostających w trudnej sytuacji materialnej. Gala odbędzie się na zasadach zgodnych z obowiązującymi przepisami sanitarnymi, wstęp wolny!

Wydarzenie organizowane jest przez połączone siły Klubu Młodzieżowego "Alternatywa" Fundacji "Naszym Dzieciom", Klubu Bokserskiego Legia, Warszawskiego Boksu, WBC Amateur Poland i Hit First Boxing. Projekt finansuje Dzielnica Białołęka m.st. Warszawy. Kluby muszą być czujne, bo ilość walk jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń (do 22 czerwca do godz. 20:00). W zawodach mogą brać udział zawodnicy posiadający aktualne badania lekarskie. Kategorie Młodzik, Kadet, Junior, Młodzieżowiec i Senior.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. imię i nazwisko, data urodzenia, klub, bilans walk, waga, zdjęcie zawodnika/zawodniczki.

Data i miejsce: 27 czerwca (niedziela), godz. 16. 00 - 21.00, Białołęcki Ośrodek Sportu (ul. Światowida 56).

Add a comment