Patronat medialny


 

Sponsor grupy KnockOut

Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) stwierdził ostatnio, że jedną z przyczyn jego porażki z Josephem Parkerem mogły być podróże, jakie odbywał między USA a Arabią Saudyjską krótko przed pojedynkiem. Carl Froch w swoim podcaście poszedł  dalej, sugerując bardziej mistyczne powody niepowodzenia "Bronze Bombera".

- Wilder jest skończony! - ocenił Brytyjczyk. - On jakiś czas temu poddał się rytuałowi ajałaski, a po czymś takim stajesz się innym człowiekiem. Doznajesz duchowego przebudzenia i wyzbywasz się wewnętrznego killera.

- On teraz jest już spokojny. W walce z Parkerem już tego instynktu killera u niego nie było. Jeśli on nie wróci, to Wilder będzie miał kłopoty. Wilder ma chude nóżki, nie wygląda na boksera. Może to walki z Furym mu to wszystko zabrały.., Każda walka coś ci odbiera - stwierdził Froch.

Na razie nie wiadomo, kiedy Deontay Wilder powróci między liny. Amerykanin miał ofertę walki z z Zhangiem Zhileiem 8 marca, jednak ją odrzucił i ostatecznie z Chińczykiem w tym terminie zaboksuje Joseph Parker. 

Add a comment

Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) doszedł już do siebie po grudniowej porażce z Josephem Parkerem. "Brozne Bomber" przyczyn swojej przegranej upatruje w braku aktywności ringowej i męczących podróżach pomiędzy USA i Arabią Saudyjską, które musiał odbywać przed pojedynkiem.

- To była nudna walka, nic mi się w niej tak naprawdę nie stało - ocenił Amerykanin w rozmowie z ESNEWS. - Ja już następnego dnia wróciłem do treningów. Nie było mnie w ringu prawie dwa lata, w tym czasie zrobiłem tylko jedną rundę, a boksowałem z kimś, kto walczył ciągle.

- Miałem na przygotowania trzy tygodnie. Musiałem tam latać 10 czy 12 godzin. W czasie tego obozu latałem dwa razy - 20 godzin podróży, a oni już byli w Europie, mieli do zrobienia 2 czy 3 godziny. Nie narzekam, ale tłumaczę, przez co musiałem przejść - dodał "Bombardier" z Alabamy.

Na razie nie wiadomo, kiedy Deontay Wilder powróci między liny. Amerykanin miał ofertę walki z z Zhangiem Zhileiem 8 marca, jednak ją odrzucił i ostatecznie z Chińczykiem w tym terminie zaboksuje Joseph Parker. 

Add a comment

Francis Ngannou (0-1, 0 KO) 8 marca w Rijadzie zmierzy się z Anthonym Joshuą (27-3, 24 KO), jednak myśli już o kolejnym bokserskim rywalu, którym miałby być Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO).

- Chcę rozwijać swoją karierę w boksie, czeka na mnie wiele wyzwań, wiele nazwisk - Fury, Joshua, Wilder - oświadczył Kameruńczyk w rozmowie ze Sky Sports, rzucając przy okazji wyzwanie "Bornze Bomberowi".

- Wilder, lepiej zbierz się do kupy, bo ja jeszcze nie skończyłem. Chcę mieć twoje nazwisko w rekordzie! - zakomunikował były czempion UFC.

Add a comment

Trener Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO) Malik Scott skomentował w rozmowie z ES NEWS doniesienia na temat występu "Bronze Bombera" na marcowej gali w Arabii Saudyjskiej, na której rzekomo miałby się zmierzyć z Zhangiem Zhileiem (26-1-1, 21 KO). 

- Tak, prawdopodobnie wrócimy na gali Joshua - Ngannou. Nie jest tajemnicą, z kim Deontay jest zestawiany, co to za nazwisko, ale zobaczymy. Nic jeszcze nie jest potwierdzone i podpisane. Najważniejsze jest żeby Deontay był aktywny - powiedział Scott.

Tymczasem kilka dni temu trener Zhanga Shaun George oświadczył, że jego podopieczny kontrakt na pojedynek z Wilderem już podpisał i oczekuje teraz na podpis Amerykanina.

Add a comment

Trener Zhanga Zhileia (26-1-1, 21 KO) Shaun George zdradził w rozmowie z October Red UK, że Chińczyk już złożył swój podpis na kontrakcie na walkę z Deontayem Wilderem (43-3-1, 42 KO).

- My ze swojej strony już podpisaliśmy kontrakt! - oświadczył amerykański szkoleniowiec. - Wszyscy teraz mówią o tym pojedynku, mówi o nim menadżer Wildera Shelly Finkel, ale nie słyszałem nic ze strony Deontaya Wildera, a dopóki on nie zabierze głosu, będę zakładał, że tej walki nie będzie.

- Po prostu niech Deontay podpisze kontrakt i zróbmy tę walkę! Bomb Squad kontra Big Bang - to jest to, czego chcą kibice! - zaapelował do Wildera Shaun George.

Do starcia Zhanga z Wilderem miałoby dojść 8 marca na gali w Rijadzie, której główną atrakcją będzie bój Anthony'ego Joshuy (27-3, 24 KO) z Francisem Ngannou (0-1, 0 KO).

Add a comment

Menadżer Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO) Shellly Finkel w rozmowie z The Sun wyraził zainteresowanie organizacją walki z Zhangiem Zhileiem (26-1-1, 21 KO).

- Chielibyśmy rewanżu z Parkerem, ale to nie było omawiane. Jeśli jednak padnie propozycja pojedynku z Zhangien, to też byłoby duże wydarzenie, który mogłoby konkurować z walką Joshua - Ngannou - ocenił Amerykanin. 

- To fenomenalna sprawa dla kibiców. Saudyjczycy robią dobrą robotę, zestawiając ze sobą najlepszych ciężkich - dodał Finkel.

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że zarówno Zhang jak i Wilder mieliby wystąpić 8 marca na gali organizowanej w Rijadzie. Nie ma jednak pewności, czy jest intencja, by zaboksowali ze sobą czy z innymi rywalami.

Add a comment

Zhang Zhilei (26-1-1, 21 KO) w rozmowie z iD Boxing zadeklarował, że jest otwarty na pojedynek z Deontayem Wilderem (43-3-1, 42 KO).

- Przywitam tę walkę z otwartymi rękami! To będzie świetna sprawa dla boksu. Ja jestem na tak, więc teraz piłka jest po stronie Wildera i zobaczymy, co on powie - stwierdził dwumetrowy Chińczyk, który w swoich dwóch ostatnich występach nokautował Joe Joyce'a.

Do starcia Zhanga z Wilderem mogłoby podobno dojść 8 marca na gali w Arabii Saudyjskiej, której głównym wydarzeniem będzie starcie Anthony'ego Joshuy (27-3, 24 KO) z Francisem Ngannou (0-1, 0 KO).

Add a comment

Derek Chisora twierdzi, że przegrany pojedynek z Josephem Parkerem może być ostatnim w zawodowej karierze byłego mistrza WBC wagi ciężkiej Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO).

- Nie sądzę, byśmy jeszcze kiedyś zobaczyli Wildera w ringu. Myślę, że to była jego ostatnia walka - powiedział "Del Boy" w rozmowie z ProBoxing Fan.

Dla Wildera starcie z Parkerem było powrotem między liny po ponadrocznej przerwie. "Bronze Bomber" zanotował trzecią porażkę w kolejnych czterech występach.

Add a comment

Frank Warren w niewielu sprawach zgadza się z Eddiem Hearnem, ale w kwestii oceny pozycji Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO) po porażce z Josephem Parkerem opinię ma niemal tożsamą.

- Dla mnie Wilder z Parkerem wyglądał na rozbitego zawodnika - ocenia promotor Tysona Fury'ego. - Tak to wyglądało. W kolejnej walce na pewno nie może sobie pozwolić na taki boks, bo będzie już całkowicie skończony!

Pytany o możliwość do powrotu do koncepcji organizacji starcia Wildera z Anthonym Joshuą (27-3, 24 KO) Warren odpowiada: - Żeby ten pomysł wskrzesić, Wilder musiałby dać jakąś niesamowitą walkę!

Add a comment

Trener Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO) jako jeden z niewielu w środowisku bokserskim rozsądnie podszedł do porażki swojego zawodnika z Josephem Parkerem (34-3, 23 KO). Szkoleniowiec "Bronze Bombera" zwrócił uwagę na fakt, że w zalewie krytyki pod adresem byłego czempiona WBC giną pojedyncze głosy komplementujące jego oponenta.

- Ojciec czas jest niepokonany - powiedział Scott w rozmowie z Boxingscene. - Deontay nie mógł już przycisnąć, jak zamierzaliśmy. 

- Poza tym oddajmy, kur**, oddajcie szacunek jego rywalowi! Czy może ktoś to powiedzieć, że on był tam w ringu z Josephem Parkerem?! - zaapelował trener Wildera.

Add a comment

Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) nie może pogodzić się z porażką z Josephem Parkerem (34-3, 23 KO), któremu uległ jednogłośnie na punkty na gali w Rijadzie.

- Brakowało mi timingu ze względu na brak aktywności. Jestem zawiedziony, bo wiem, że jestem dużo lepszym pięściarzem od Parkera! - oświadczył "Bronze Bomer" w wywiadzie dla 78SPORTSTV.

- Zamroczyłem go kilka razy, ale nie poszedłem za ciosem. Wahałem się, sam nie wiem, dlaczego - stwierdził Wilder, dodając: - Joshua tak naprawdę nie chciał ze mną walczyć. Widzieliście, jaki był szczęśliwy, gdy przegrałem? Teraz może uciec.

Add a comment

Frank Warren w rozmowie z Garethem A.Daviesem z talkSPORT zasugerował, że słaba postawa Deontaya Wildera (43-3-1, 42 KO) w przegranej walce z Josephem Parkerem (34-3, 23 KO) mogła być konsekwencją niedyspozycji zdrowotnej Amerykanina.

- Rozmawiałem właśnie z [menadżerem Wildera] Shellym Finkelem i mówił mi, że Deontay miał jakiś problem. Był w jakiejś kriokomorze i spędził w niej dużo czasu - stwierdził Warren.

Deontay Wilder, który przed pojedynkiem z Parkerem uważany był za zdecydowanego faworyta, według większości obserwatorów przegrał z Nowozelandczykiem każdą z dwunastu rund. Była to trzecia porażka "Bronze Bombera" w ostatnich czterech walkach.

Add a comment

Były mistrz świata wagi ciężkiej Deontay Wilder (43-3-1, 42 KO) zapowiedział, że nie zamierza kończyć kariery po sobotniej porażce z rąk Josepha Parkera. Amerykanin po niespodziewanej przegranej stracił szansę na największą w swoim życiu wypłątę za planowaną na marzec walkę z Anthonym Joshuą.- Nie wiem co się stało, nie miałem odpowiedniego timingu, nie zadawałem ciosów, ręce nie pracowały, jak powinny, czasem tak bywa - tłumaczył "Bronze Bomber", dla którego był to powrót na ring po ponad rocznej przerwie. Niewykluczone, że wiosną dojdzie do jego rewanżu z Parkerem.

Add a comment

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) i Joseph Parker (33-3, 23 KO) stanęli twarzą w twarz podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą w Arabii Saudyjskiej. Amerykanin wniósł na wagę 96,6 kg, a Nowozelandczyk 111,3 kg. Stawką pojedynku dwóch byłych mistrzów świata wagi ciężkiej będą pasy WBC International i WBO Inter-Continental.

Add a comment

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) zapowiada wygraną przez nokaut z Josephem Parkerem (33-3, 23 KO) na sobotniej gali Day of Reckoning w Rijadzie.

- Chcę zrobić swoje i dać kibicom to, na co czekają - deklaruje "Bronze Bomber", który między liny wróci po ponad roku przerwy. - Nikt nie chce oglądać pełnych dwunastu rund, jest na tej gali wielu świetnych ciężkich i każdy z nas bije mocno.

- Ludzie mają jakieś swoje plany na wieczór, chcą obejrzeć walki, a potem iść się zabawić. Oglądając mnie, lepiej nie mrugajcie, bo dam wam to, co chcecie zobaczyć! Teraz nazywam się Doktor Sen i mam trochę leku nasennego w mojej prawej ręce. Mam nadzieję, że Parker będzie miał ze sobą poduszkę i koc, bo noce bywają tutaj że rześkie! - straszy rywala Deontay Wilder.  

ZOBACZ WALKI JOSHUA - WALLIN, WILDER - PARKER, MILLER - DUBOIS W PPV! >>

Add a comment

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) jest dobrej myśli w kwestii możliwości organizacji jego walki z Anhtonym Joshuą (26-3, 23 KO). Pojedynek, według Mike'a Coppingera, miałby się odbyć 9 marca w Arabii Saudyjskiej. "Bronze Bomber" szanse na podpisanie kontraktów ocenia wysoko.

- Nie mogę tego oszacować procentowo, ale to jest duży procent - stwierdził Wilder w rozmowie z Danem Rafaelem. - Z tego co słyszę, to wygląda to znakomicie.

- Póki co mamy jednak obaj robotę do zrobienia 23 grudnia - on z Otto Wallinem, ja z Josephem Parkerem. Ja jestem skoncentrowany poważnie na Josephie i wiem, że on skupia się na Wallinie. Potem będzie już tylko lepiej. Fani mogą spodziewać się wielkich rzeczy w przyszłym roku! - zapewnił były czempion WBC wagi ciężkiej.

KUP PPV NA JOSHUĘ I WILDERA Z REFLINKA RINGPOLSKA >>

Add a comment

Jak poinformował Mike Coppinger z ESPN 9 marca w Arabii Saudyjskiej dojść ma do walki Anthony'ego Joshuy (26-3, 23 KO) z Deontayem Wilderem (43-2-1, 42 KO).

Kontrakty na pojedynek są już podobno gotowe, jednak najpierw obaj pięściarze muszą wygrać swoje pojedynki 23 grudnia na gali w Rijadzie - Joshua z Otto Wallinem (26-1, 14 KO), a Wilder z Josephem Parkerem (33-3, 23 KO).

Wilder i Joshua w przyszłym roku mają stoczyć dwie walki. Ich drugi pojedynek planowany jest na jesień i również ma się odbyć na gali w Arabii Saudyjskiej.

KUP PPV NA JOSHUĘ I WILDERA Z REFLINKA RINGPOLSKA >>

Add a comment

Wiemy już, ile trzeba będzie zapłacić za dostęp w systemie PPV do realizowanej przez DAZN transmisji z zaplanowanej na 23 grudnia w Rijadzie super-gali, na której między linami zaprezentują się Anthony Joshua (26-3, 23 KO) i Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO),

Samo PPV kosztować będzie 69,99 PLN, jednak aby je wykupić, należy być subskrybentem DAZN. Jeśli subskrybentem się nie jest, trzeba DAZN zasubskrybować, w jednym z trzech dostępnych wariantów: subskrypcja na rok (4 PLN za pierwszy miesiąc, kolejnych 11 - 22,99), subskrypcja na rok, płatna z góry (224,99 PLN), subskrypcja z 30-dniowym terminem wypowiedzenia (20 PLN). 

W Rijadzie naprzeciw Anthony'ego Joshuy stanie Otto Wallin (26-1, 14 KO), zaś "Bronze Bomber" zmierzy się z Josephem Parkerem (33-3, 23 KO). Pozostałe walki gali 23 grudnia w Rijadzie: Dmitrij Biwoł (21-0, 11 KO) - Lyndon Arthur (23-1, 16 KO) o pas WBA wagi półciężkiej, Filip Hrgovic (16-0, 13 KO) - Mark De Mori (41-2-2, 36 KO), Jai Opetaia (23-0, 18 KO) - Ellis Zorro (17-0, 7 KO), Frank Sanchez (23-0, 16 KO) - Junior Fa (20-2, 11 KO), Arslanbek Machmudow (18-0, 17 KO) - Agit Kabayel (23-0, 15 KO), Daniel Dubois (19-2, 18 KO) - Jarrell Miller (26-0-1, 22 KO).

KUP PPV NA JOSHUĘ I WILDERA Z REFLINKA RINGPOLSKA >>

Add a comment

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) w Last Stand Podcast oświadczył, że chciałby się spotkać w ringu ze zwycięzcą walki o cztery pasy wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (33-0-1, 24 KO) i Oleksandrem Usykiem (21-0, 14 KO).

- Jeśli zdobywasz wszystkie pasy, to musisz się potem ze mną zmierzyć. To jest nadal mój cel - wyczyścić kategorię ciężką - oznajmił "Brozne Bomber' który póki co 23 grudnia skrzyżuje rękawice z Josephem Parkerem (33-3, 23 KO).

Pojedynek Fury'ego z Usykiem zaplanowany jest na 17 lutego w Rijadzie. Zgodnie z zapisami kontraktowymi w drugiej połowie roku powinna się odbyć walka rewanżowa.

Add a comment

23 grudnia w Rijadzie Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) zmierzy z Josephem Parkerem (33-3, 23 KO). Podobno kontrkandydatem do roli oponenta "Bronze Bomber" był Martin Bakole (20-1, 15 KO) - tak przynajmniej twierdzi trener Kongijczyka Billy Nelson.

- Dostaliśmy ofertę walki i ją zaakceptowaliśmy, ale Wilder najwyraźniej wolał boksować z Parkerem - zdradził w rozmowie z Boxing Social Nelson.

Niewykluczone, że Bakole, który dobrze pokazał się saudyjskiej publice podczas gali w październiku, pokonując Carlosa Takama, wystąpi na undercardzie gali Fury - Usyk zaplanowanej na 17 lutego w Rijadzie.

Add a comment

Eric Molina, który w przeszłości walczył (i przegrywał przed czasem) zarówno z Anthonym Joshuą (26-3, 23 KO) i Deontayem Wilderem (43-2-1, 42 KO), widzi "Bronze Bombera" jako faworyta w ewentualnej super-walce.

- Myślę, że Wilder to wygra. Według mnie on ma tę siłę i znokautuje AJ-a. Ich style boksowania grają bardziej na korzyść Wildera i on może Joshuę znokautować w dowolnym momencie, stawiam na rundy od trzeciej do piątej - oświadczył Molina.

Do starcia Joshuy z Wilderem miałoby dojść w przyszłym roku. Wcześniej obaj pięściarze wystąpią 23 grudnia na gali w Rijadzie. AJ zmierzy się z Otto Wallinem (26-1, 14 KO) a "Bronze Bomber" z Josephem Parkerem (33-3, 23 KO).

Add a comment

Promotor David Higgins apeluje, by nie odbierać szans Jospephowi Parkerowi (33-2, 23 KO) w starciu z Deontayem Wilderem (43-2-1, 42 KO). Walka odbędzie się 23 grudnia w Rijadzie.

- Każdy ciężki może znokautować każdego ciężkiego, a Joseph ma w swoim rekordzie ponad 20 nokautów - przekonuje promotor Nowozelandczyka. - Wilder potężnie bije, jest jednym z najmocniejszych w historii, ale Jospeh też ma kilka atutów. Jest lepszy boksersko, szybszy, skreślanie go to naiwność.

- Joseph był mistrzem świata tak samo jak i Wilder i choć Wilder ma mocny cios, to poza tym nie jest tak wszechstronny jak Parker. Joseph jest w stanie go pokonać, jeśli wzniesie się na swoje wyżyny - twierdzi David Higgins.

Póki co bukmacherzy nie wierzą jednak w porażkę faworyzowanego Wildera i zakłady na Parkera przyjmują po średnim kursie 5,5. Kurs na wiktorię "Bronze Bombera" to 1,2.

Add a comment

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) jest przekonany, że to on z Josephem Parkerem (33-2, 23 KO) a nie Anthony Joshua (26-3, 23 KO) z Otto Wallinem (26-1, 14 KO) powinien wystąpić w walce wieczoru gali w Arabii Saudyjskiej zaplanowanej na 23 grudnia. 

- Wszyscy dobrze wiemy, kto jest tu najbardziej ekscytujący! - mówi "Bronze Bomber". - Według mnie najbardziej ekscytujący pojedynek powinien być main eventem! Przecież ludzie, przychodząc na boks, chcą oglądać nokauty.

- Kobiety kłamią, mężczyźni kłamią, ale moje liczby nie kłamią. Mam większe szanse na znokautowanie mojego rywala niż Anthony Joshua. Ja daję emocje! - dodaje Wilder, który chciałby, aby o tym, kto w Rijadzie zaprezentuje się w ringu jako ostatni zadecydował rzut monetą.

Add a comment